Efaflex Hungária Kft.
  • Cégünk, az Efaflex Hungária Kft. egy német vezető ipari kapugyártó cég kizárólagos magyar képviselete és 2004 óta foglalkozik ipari gyorsmozgású kapuk, egyéb ipari kapuk szállításával, szervizelésével.

  • Szerelő-szervizes

    Főbb feladatok, munkák:

      Német vezető ipari kapu gyártó cég magyar képviselete keres főállású munkakörbe szerviz feladatok ellátására
      villamos vagy lakatos végzettségű szakembert, szakmunkást szerelői munkakörbe.

      Munkavégzés helye: elsősorban Pest megye, időnként az ország egész területe.

      Feladatai:

      • ipari kapuk, rámpakiegyenlítők, sorompók, kaputömítések, tűzgátló kapuk hibafelmérése, karbantartása, telepítése, javítása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • min. szakmunkás bizonyítvány (elektroműszerész, villanyszerelő)
      • B kategóriás jogosítvány
      • jó kommunikációs készség (mind az ügyfelekkel, mind a kollégákkal szemben)
      • önálló munkavégzés

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • hegesztési gyakorlat (minősítés előnyt jelent)
      • tűzvédelm szakvizsga (1, 4, 15-ös modulok)
      • targoncavezetői engedély, emelőgép kezelői engedély
      • érettségi, technikusi szakirányú végzettség

    Amit kínálunk:

      • stabil, hosszú távú munkalehetőség
      • nemzetközi környezet, piacvető technológiák és termékek
      • folyamatos fejlődési lehetőség
      • világszínvonalú termékek, professzionális gyári támogatással
      • változatos munka
      • versenyképes jövedelem

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Gépszerelő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Pest megye

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon

    A "jelentkezem" gombra kattintva kérjük csatolja önéletrajzát.

    Új adatkezelési rendelkezések!

    Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.