Otthonosan mozogsz a szerelésben? Kiemelt kereseti lehetőséget keresel multinacionális környezetben?

Makói partnercégünk részére keresünk

Szerelő

pozícióba munkatársakat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Műanyag csövek formára alakítása hőformázó kemencében
  • Műanyag csövek előírás szerinti vágása megfelelő hosszra
  • Nyers műanyagcsövek előmelegítése a formázó sablonba
  • Bordák kialakítása az extrudált műanyag csöveken

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Megfelelő fizikai állóképesség, jó erőnlét,
  • magas fokú monotónia tűrési képesség,
  • 8 általános iskolai végzettség,
  • utasítások maradéktalan betartása mellett, precíz, pontos munkavégzés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Kiemelt kereseti lehetőség, extra juttatások, cafeteria,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • jó hangulat, összetartó kollektíva,
  • ingyenes céges buszjárat közel 30 településről, Csongrád és Békés megyékből,

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Munkavégzés helye:

Csongrád

Amennyiben érdekli a lehetőség, kérem küldje el fényképes önéletrajzát a hirdetésben szereplő e-mail címre, vagy kattintson a "Jelentkezem" gombra.

Kérdés esetén, az alábbi telefonszámon kérhet segítséget, hétköznapokon 8 és 16 óra között: 70/665-5132