„Emberközpontúság és megbecsülés minden megérkezés mögött.”

Munkát keresel? Váltanál vagy esetleg Pályakezdő vagy?
El tudod képzelni magad egy nagy múltú cégnél, ahol egyedi gyártási munkálatokban vehetsz részt?
Ha igen, akkor jelentkezz hozzánk
SZERELŐNEK

Dolgozz egy stabil hátterű cégnél, ahol szakemberként megbecsüljük a munkád.
Munkádért cserébe folyamatos szakmai fejlődést és előrelépési lehetőséget, kellemes és barátságos munkakörnyezetet biztosítunk.

Szerelő munkatárs

Feladatok:

  • A szereldében gyártandó fékegységek, levegő ellátó és fékvezérlő egységek összeszerelése a megadott technológiai utasítások alapján
  • A gyártásba beépített minőségellenőrzési feladatok elvégzése
  • A gyártásközi dokumentációk folyamatos ellenőrzése és kapcsolódó dokumentumok töltése
  • A gyártásban használt kézi szerszámok állapotának és működésüknek folyamatos ellenőrzése

Elvárások:

  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Középfokú mechanikai /elektronikai végzettség és/vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Igény a pontos, precíz és a magas minőségű munkavégzésre

Ami előnyt jelent:

  • Autóipari környezetben eltöltött idő
  • MS Office csomag magabiztos használata

Amit ajánlunk:

  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • 50%-os műszakpótlék 18.00-06.00-ig!
  • Modern géppark és korszerű feltételrendszer
  • Részvételi lehetőség nemzetközi projektekben
  • Szakmai fejlődési lehetőségek

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés
  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1238 Helsinki út 105.

Várjuk fényképes magyar nyelvű önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.