ALARM & AUTOMATIC SYSTEM Kft.

2330 Dunaharaszti, Fő út 44.

Családias, jó hangulatú csapatunk bővítéséhez Szerelő / Lakatos munkatársakat keresünk.

Szerelő / Lakatos

Ne jelentkezz:

    - Ha már nincsenek céljaid, amiket meg szeretnél valósítani
    - Ha nem szereted az embereket és ők sem téged
    - Ha csak egy állás kell, mert nálunk nem lesz időd álldogálni
    - Ha csak melegedni szeretnél, mert itt a tél
    - Ha megfelelő számodra a csigalassúságú tempó is
    - Ha nem tudsz és nem is akarsz keményen dolgozni
    - Ha már végképp feladtad, és nem is próbálkozol

Viszont náluk a helyed:

    - Ha vannak céljaid, amiket meg akarsz valósítani
    - Ha jól kijössz az emberekkel, és ők is veled
    - Ha fel tudod venni a fordulatot, hogy jobb legyél másoknál
    - Ha már eleged van a szegénységből, és azt akarod, hogy tisztességesen meg legyél fizetve
    - Ha tudsz, és akarsz is keményen dolgozni, hogy elegendő pénzt vigyél haza (nettó 300.000 - 400.000 Ft / hó)
    - Ha egy jó csapathoz akarsz tartozni, ahol elismerik a munkádat
    - Ha szeretsz szerelni, kedveled a változatos munkát és nagyszerű dolgok részese akarsz lenni
    - Ha hosszú távon is biztos, stabil, és kiszámítható munkahelyet akarsz egy közel 20 éve folyamatosan növekedő cégnél

Főbb feladataid:

    - Garázskapuk, ipari kapuk, kapunyitók, sorompók, automata ajtók telepítése és szervizelése, különböző lakatos munkákban részvétel, változó helyszíneken, gyakorlott kollégákkal

Fontos, hogy legyen:

    - Műszaki végzettséged (Pl. szerkezeti lakatos, karosszéria lakatos, hegesztő, villanyszerelő, műszerész, autószerelő, gépszerelő, biztonságtechnika szerelő, klímaszerelő, stb.), vagy valamilyen műszaki területen szerzett tapasztalatod, gyakorlatod
    - B kategóriás jogosítványod

Ha nincs tapasztalatod a kaputechnika területén, NEM SZÁMÍT :

    Mi megtanítunk neked egy új szakmát.

    Nálunk tanulásra, fejlődésre van lehetőséged, és sikereid eredményeként előrelépésre, hogy megvalósíthasd céljaidat, és olyan magas életszínvonalon élj, ahogy szeretnél.

    Ha szívesen lennél a csapatunk tagja, küld el fényképes önéletrajzodat.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Lakatos, Géplakatos
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, étkezési jegy, céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek

Fényképes önéletrajz