A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és a családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez. Munkatársaink együttműködése vállalati kultúránk szerves része, mottónk: a holnap mobilitását formáljuk.

Szombathelyi csapatunkba az alábbi pozícióra várjuk jelentkezését:

Szerelő – Kuplung-, kuplungtárcsagyártás

Főbb feladatok:

  • Kuplung-, kuplungtárcsa gyártása során a különböző komponensek manuális összeszerelése.
  • Megfelelő minőségű termékek gyártása és a termelés folyamatosságának biztosítása.
  • A terméken általános minőségbiztosítási tesztek végzése, a termék megjelenésének, funkcionalitásának ellenőrzése.
  • Készáru csomagolása.
  • Anyagok előkészítésében és visszatárolásában való együttműködés.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább 8 általános iskolai végzettség, középfokú műszaki végzettség előnyt jelent
  • önálló, precíz munkavégzés
  • minőség iránti elkötelezettség, megbízhatóság
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • kizárólag saját állományú foglalkoztatás
  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • régióban vezető bérezés, kiemelt műszakpótlék
  • havi termelési prémium
  • negyed éves bónusz
  • nyári- és karácsonyi jutalom
  • egyedi munkavállalói kedvezmények és juttatások
  • törvényi mértéket meghaladó bejárási támogatás
  • Cafeteria juttatás
  • előrelépési lehetőség mester szerelő munkakörbe

Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal a holnap világát alakítjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Cafeteria

Munkavégzés helye:

Szombathely

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.