DOLEX Kft.

Szerelő

Főbb feladatok, munkák:

Németországba, a wörthi (Karlsruhe melletti)  Mercedes gyár területén lévő beszállítói üzembe keresünk januári kezdéssel szerelő munkatársat,  a Mercedes kamionok fülkéjében  lévő tárolók összeszerelésére.
 Jó fizetést, térítésmentes szállást biztosítunk. Érdeklődni a 30/493-9223-as telefonszámon lehet.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Szakmunkás bizonyítvány, illetve gyárban, vagy üzemben szerzett legalább 3 év tapasztalat.
Mivel az üzemben magyar munkatársak, magyar művezető van, ezért a német nyelvtudás nem elvárás.
Kitartóan, precízen dolgozó munkatársat keresünk.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Jó fizikum, állóképesség.
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

600.000 Ft

Munkavégzés helye:

Wörth, Németország

Jelentkezni a Profession rendszerén keresztül küldött önéletrajzzal, vagy a 30/493-9223-as telefonszámon lehet.