Az E.ON élenjáró vállalatként a lehető legjobb megoldásokon dolgozik a jövő kulcsfontosságú területein, mint megújuló energiaforrások, az okos, rugalmas energiahálózatok, és az újszerű ügyfélmegoldások. Szeretjük a sokszínűséget, az innovációt, az újító ötleteket, ezért teljes szívvel támogatjuk azokat a munkatársakat, akikben elég szenvedély van, hogy energiájukkal alakítsák a jövőnket. Jelenleg az E.ON debreceni áramhálózati üzemébe keressük csoportvezető kollégánkat az alábbi pozícióba, debreceni és Berettyóújfalui munkavégzéssel:

Szerelő csoportvezető

Feladatok:

  • Te leszel az az ember, aki átlátja, hogy ki hol és mivel foglalkozik éppen és szem előtt tartja, az optimális erőforrás kihasználtságot.
  • Biztosítod az információáramlást a csapatod felé és felelős leszel azért, hogy számok, adatok segítségével megmutasd a teljesítményeteket.
  • Lehetőséged lesz a csapatoddal irodán belül és kívül is együtt dolgozni, mivel hetente legalább két napot te is a terepen töltesz majd velük.
  • Amennyiben nem vagy elégedett egy folyamat működésével, vagy valahol fejlesztendő területet észlelsz a kezedben lesz a kulcs, hogy tegyél ellene.
  • Ahhoz, hogy mindez flottul működjön, a rád bízott adminisztrációs (pl. szabadságjóváhagyás) feladatok ellátásával példaként járhatsz elöl.

Elvárások:

  • Olyan vezetőt keresünk, aki nem csak vezeti, hanem fejleszti és támogatja is a rábízott 14-18 fős csapatot!
  • Képes vagy tenni az esetleges csapaton belüli konfliktusok feloldásáért és a motiváló légkör kialakításáért.
  • Lételemed a folyamatos fejlődés.
  • Működésed során szem előtt tartod, hogy te és a csapatod vagytok az E.ON arcai az ügyfeleink számára.
  • A biztonságos munkavégzés körülményeinek betartása és betartatása kiemelt fontosságú a számodra és erre ösztönzöd a körülötted dolgozókat is.
  • Képes vagy képviselni a csapatod érdekeit a szervezeten belül és kívül egyaránt és a felmerülő ötleteket be tudod csatornázni a megfelelő helyre.
  • Ha a fentiek mellett három-öt év szakmai tapasztalattal, technikusi (villamosipari erősáramú), vagy felsőfokú végzettséggel is rendelkezel, várjuk az önéletrajzod és a motivációs leveled, melyben feltünteted, a meghirdetett telephelyek közötti preferenciáidat.

Amit kínálunk:

  • Az E.ON folyamatosan fejlődő és növekvő nemzetközi nagyvállalat, amely biztos hátteret jelent munkavállalóinak, ahol stabil, nagyvállalati háttér - bejelentett munkaviszony vár és a készenléti- és túlórapótlék fizetése is biztosított.
  • A szervezet sokszínűsége és nagysága miatt számos lehetőséged lesz fejlődésre, tanulásra, ötleteid bemutatására és megvalósításárra, karrierépítésre. (pl. társaság profiljába vágó technikusi/ felsőfokú képzések támogatása stb.)
  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amelyet az alapbér mellett különböző jutatássokkal díjazunk. (pl. önkéntes nyugdíjpénztári támogatás, túlórák megváltása, egyénre szabható cafetéria, jutalmak, pótszabadságok, korlátlan belföldi mobiltelefon használat, stb).
  • Számunkra munkatársaink biztonsága és egészsége az elsődleges, amelyért mindent megteszünk. (pl. legmodernebb eszközök és szerszámok biztosítása, kiegészítő egészségügyi biztosítás és járóbeteg-ellátás, vezetéstechnikai tréning stb.)
  • Munkatársaink mellett családjukra is gondolunk. (pl. céges üdülők, kiegészítő egészségügyi biztosítás és járóbeteg-ellátás, mobiltelefon szolgáltatás, lakáscélú támogatás, segélyek, sportlétesítmények igénybevételének lehetősége stb.)
  • Amennyiben a munkakör miatt több, mint 100 km-ről költöznöd kell, egyszeri költözési- és maximum 18 hónapig albérleti támogatást nyújtunk.

Rólunk:

    A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk.

    Az E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt. fő tevékenysége a villamos energia szolgáltatása. A Tiszántúli Áramszolgáltató Vállalatot 1951. július 1-jén hozták létre debreceni központtal, a cég 1992-ben alakult részvénytársasággá. Az E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt. Magyarország területének egyötödén, 18 728 négyzetkilométeren, közel 400 településen szolgáltat villamos energiát. Ügyfeleinek száma több, mint 760 ezer. A társaság legfontosabb feladati közé tartozik az üzemirányítás, a hálózat fejlesztése, karbantartása, a regionális ügyfélkapcsolatok ápolása, valamint a mérési feladatok, leolvasások, ellenőrzések elvégzése.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Mérnök vezető
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Berettyóújfalu / Debrecen

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.