Galik Energetika Kft.
  • Dinamikusan fejlődő budapesti épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó cégünk, Budapest és/vagy Pest megyei munkavégzéssel, azonnali kezdéssel, főállású alkalmazotti munkaviszonyba keres
  • Szerelésvezetőt/munkahelyi vezetőt

    Feladatok:

    • Épületgépészeti kivitelezések helyszíni koordinálása
    • 3-6 fős szerelőcsapat(ok) munkájának támogatása, ellenőrzése
    • Napi szerelési feladatok-, ütemezések meghatározása
    • Gépészeti tervek/helyszíni felmérés alapján az anyagszükséglet összeállítása
    • Napi kapcsolattartás társszakágak helyszíni képviselőivel, alvállalkozókkal, cégvezetéssel
    • Építési területen műszaki kérdések egyeztetése

    Elvárások:

    • Szakmunkás végzettség (víz-, gáz-, fűtés-, hűtés szerelő)
    • Minimum 3 éves tapasztalat épületgépészeti rendszerek kivitelezésében, (víz-, gáz-, fűtés-, hűtés, légtechnika, klíma)
    • Szerelési anyagok, technológiák ismerete
    • Kommunikatív, jól terhelhető, vezetői adottságokkal rendelkező személyiség
    • B kategóriás jogosítvány

    Amit a cég kínál:

    • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapat
    • Jó munkakörülmények, korszerű munka eszközök, munkaruházat
    • Hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
    • Versenyképes havi fizetés
    • Korszerű céges mobiltelefon (magánhasználattal)
    • Céges autó

      Munkaidő: H-P 7:00-16:00

    Állás, munka területe(i):

    • Építőipar, Ingatlan
    • Épületgépész
    • Épületkarbantartó
    • Szakmunka
    • Víz- gáz- fűtésszerelő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

    Egyéb juttatások:

    céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek

    Fényképes szakmai önéletrajzát, bérigény megjelöléssel várjuk.