Tehetség, kreativitás és újító szellem – a Continentalnál megvalósíthatod az ötleteidet, karriered bármely szakaszában is vagy! Megbízhatóságunk kulcsa a több, mint 140 éves siker és a széleskörű szaktudás mellett, Te vagy. Együtt világszerte a leginnovatívabb megoldásokat nyújthatjuk a mobilitás minden területén. Nemzetközi csapatunk 53 ország több, mint 200 000 munkavállalóját foglalja magába. Éld át a kreativitás szabadságát és hozzuk együtt mozgásba a jövőt! A ContiTech Fluid Automotive Hungária Kft. két telephelyen, Makón és Vácott tevékenykedik. A vállalat fő profilja hűtő-fűtő (H/C) gumitömlők gyártása és értékesítése az autóipar és kamion szegmens számára, ezen felül a váci telephely szintén az autóipar számára állít elő és értékesít üzemanyag vezetékeket.

Légy te is a Continental tagja a makói telephelyünkön!

Szerelés technológiafejlesztés csoportvezető

Feladatai:

  • Szerszám- és gyártási koncepciók kidolgozása
  • Aktiv és hatékony erőforrás tervezés
  • Automatizálási projektek vezetése
  • Szakmai, gyakorlati, mérnöki támogatás nyújtása telephelyeknek
  • Gépátvételek, gépspecifikációk támogatása, szervezése
  • Szegmens szintű felelősség az automatizálást és szerszámozást illetően

Követelmények:

  • Egyetemi végzettség (villamosmérnök / mechatronikai mérnök / gépészmérnök)
  • Angol és/vagy német tárgyalóképes nyelvtudás
  • A pozíció szempontjából releváns szakmai tapasztalatok
  • Projekt menedzsment területen szerzett szakmai tapasztalatok

Előnyök:

  • Vezetői tapasztalat
  • Autóiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem; 13. havi fizetés; Éves bónusz kifizetés; Cafeteria
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása
  • Ingyenes munkavállalói egészségmegörző program
  • Munkábajárás támogatás
  • Kedvezményes vállalati mobilflotta
  • Ingyenes vállalati üdülő
  • Külföldi utazási lehetőség

Kész együtt vezetni a Continental-lal? Tegye meg az első lépést és küldje el jelentkezését a "jelentkezem" gombon keresztül. 107118BR

Kontakt személy: Kendrusz Gábor, HR koordinátor

ContiTech Fluid Automotive Hungária Kft.  Székhely: 6900 Makó, Rákosi út 3.   Tel: 62/511-764