Karrier az Audinál

Szereldei munkatárs - Audi Hungaria

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Tiszta, modern gyár? Minőségi munkaeszközök? Önjáró padló? Monitor minden munkaállomáson? Tervezhető munkabeosztás? IGEN! Ez az Audi Hungaria Járműgyára. Mert nekünk fontos, hogy prémium termékeinkhez méltó környezetben, folyamatosan fejlődő, világszínvonalú gyárban dolgozhassanak kollégáink.

Következő feladatok várnak Önre

  • Járműalkatrészek-karosszéria elemek sori kereteken belül történő összeszerelése
  • Minőségbiztosítással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Aktív részvétel a szerelési folyamatok optimalizálásában

Ön az ideális jelölt, ha

  • Középfokú végzettséggel rendelkezik, műszaki végzettség előny
  • Gyártásban szerzett szakmai tapasztalata van, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Precíz
  • Önálló
  • Képes felelősségteljes munkavégzésre
  • Hajlandó többműszakos munkavégzésre
  • Előny: B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

Stabil, hosszútávú munkalehetőséget kínálunk munkatársainknak tervezhető munkabeosztással. Az alapbéren és a teljesítményfüggő mozgóbéren felül 13. havi bérkifizetés, nyereségtől függő prémium-kifizetés és széleskörű béren kívüli juttatások, valamint tiszta, modern gyár és minőségi munkaeszközök várnak. Kollégáink számára kedvezményes szálláslehetőséget, illetve műszakrendhez igazodó buszjáratokat biztosítunk.

Ha többet szeretne tudni

Munkavégzés helye: Győr, 9027 Audi Hungária út 1.

Kezdés időpontja: Azonnal

Referencia kód: GYDP13473

Pályázati rendszerünket
érintő kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

Kapcsolattartó személy:

Domonkos Ildikó
+36 96 66 4737