A Marionnaud francia gyökerekkel rendelkező parfüméria hálózat, jelenleg Európa 11 országában van jelen, Magyarországon 12 üzlettel. Küldetésünk, hogy a hozzánk beérkező vásárlókat igazi vásárlói élménnyel ajándékozzuk meg. Erősségünk a szakértelem, a személyreszabott tanácsadás és a megbízhatóság. Vállalati értékeink között szerepel a csapatmunka, az innováció, elhivatottság és a lelkesedés. Csatlakozzon hozzánk és fedezze fel Ön is a francia szépség világát!
Jelenleg alábbi pozícióba keresünk munkatársakat:

Szépségtanácsadó (Pólus Center)

heti 40 órás állás

FELADATOK, FELELŐSSÉGI KÖR:

  • Teljes körű vevőkiszolgálás meghatározott értékesítési stratégia szerint
  • Kasszakezelés és a kasszához tartozó adminisztrációs feladatok
  • Áruátvétel, árukihelyezés

AMIT KINÁLUNK:

  • Folyamatos, szakmai fejlődési lehetőség
  • Biztos, hosszú távú munkahely, multinacionális hátérrel
  • Luxus környezetben való munkavégzés
  • Teljesítményarányos bónuszrendszer

AMIT ELVÁRUNK:

  • Termékértékesítésben szerzett tapasztalat
  • Motivált, határozott és lelkes személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Ápolt külső, igényes megjelenés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kozmetikus vagy sminkes tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedő, Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezésre a lenti "Jelentkezem" gomb megnyomásával, önéletrajz benyújtásával van lehetőség.