Társaságunk 150 év üzemeltetési tapasztalattal a közép-európai térség kiemelkedő víziközmű szolgáltatója. Büszkék vagyunk hagyományainkra, melyek biztos talajt nyújtanak sikereink elérésében. Tevékenységünk minden területén kiemelten kezeljük a környezet védelmét, tekintettel arra, hogy szolgáltatásunk olyan felbecsülhetetlen értékű természeti kincsre épül, mint a víz.
A Fővárosi Vízművek Zrt. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

szennyvíztelep-kezelő

FELADATAI LESZNEK:

  • a nappalos műszakvezető által meghatározott napi feladatok ellátása
  • a telep üzemeltetésében való részvétel
  • rendszeres és alkalomszerű takarítási munkák elvégzése, beleértve a nagyobb takarítási feladatokat is
  • alapszintű karbantartási munkák elvégzése szükség esetén
  • a munka-, baleset- és tűzvédelmi előírások betartása, az előírt egyéni védőeszközök viselése, gondoskodás azok tisztaságáról és karbantartásáról, és az előírásoknak megfelelő körülmények közötti munkavégzés
  • a munka során tapasztalt észrevételek (pl. meghibásodások) és a karbantartási igények jelentése a felettes vezetőnek

ÖN AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA:

  • minimum általános iskolai végzettséggel rendelkezik
  • önállóan, precízen végzi a munkáját
  • a munkaköri orvosi alkalmassági vizsgálaton megfelel

ELŐNYT JELENTHET, HA:

  • gépek, berendezések üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • szennyvíztelepen hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • szakmunkás végzettség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil, hosszú távú vállalati hátteret nyújtunk
  • széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathat
  • hűséges munkavállalóink lakásvásárlását támogatjuk
  • kipróbálhatja vállalati sportolási lehetőségeinket
  • kedvezményesen vásárolhat partnereink termék- és szolgáltatás kínálatából
  • képzésére nagy gondot fordítunk
  • vállalati üdülőnk egyikében pihenhet
  • egészségügyi szűrővizsgálaton vehet részt

SZERZŐDÉS TÍPUSA:

  • határozatlan idő

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el szakmai önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva.