Szennyvízhálózat karbantartó

A következő feladatok várnak önre

  • gravitációs és nyomott szennyvízrendszerek, valamint szennyvízátemelő műtárgyak hibaelhárítási és karbantartási feladatainak elvégzése
  • dugulás elhárítási munkákban való aktív közreműködés
  • véd területek karbantartása
  • csatorna bekötések szakszerű elvégzése az üzemirányító által kiadottak szerint
  • munkaidőn kívül, készenléti beosztás alapján a készenlétvezető utasításait betartva a szakszerű munka elvégzése

Ideális jelölt, amennyiben az alábbi képességekkel, készségekkel rendelkezik

  • Villanyszerelő szakirányú végzettség
  • Önálló, megbízható munkavégzés
  • Műszaki területen szerzett tapasztalat
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete /a rendszer számítógép által vezérelt/
  • B" kategóriás vezetői engedély

Előnyt jelent

  • További preferált szakmák: csőszerelő, géplakatos, műszerész, gépszerelő, műszaki technikusi végzettség
  • Csatornamű-kezelő OKJ szakmai végzettség
  • C" kategóriás vezetői engedély
  • Vízi közmű szolgáltatónál szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Megegyezés szerinti jövedelem
  • Stabil vállalati háttér
  • Béren kívüli juttatás
  • Társaságunk a lehetőségekhez mérten minden óvintézkedést megtesz az egészségünk megóvása és a folyamatos munkavégzés érdekében ( pl.: maszkok biztosítása, automata fertőtlenítő gélek az épület több pontjában, egyszerhasználatos kesztyűk, védőszemüvegek, folyamatos fertőtlenítés, stb.).
  • Kiválasztásnál, van lehetőségünk videóinterjúra.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Törökszentmiklós

Amennyiben az állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezni a karrier oldalunkon fog tudni a jelentkezem gombon keresztül.