Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Megbízónk számára keresünk új munkatársat

szennyvízgépész (TESK-6849-17)

pozícióba.

Cégjellemzők:

Partnerünk 148 év üzemeltetési tapasztalattal a közép-európai térség kiemelkedő víziközmű szolgáltatója. Tevékenységük minden területén kiemelten kezelik a környezet védelmét, tekintettel arra, hogy szolgáltatásuk olyan felbecsülhetetlen értékű természeti kincsre épül, mint a víz.

A cég kedvezményes szállást biztosít azok számára, akik érdeklődnek a munka iránt és költözésben gondolkoznak.

Önállósággal és precizitással rendelkező jelentkezőket várunk.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Üzemmenet és üzemállapot vizsgálata gépészeti elemeken és szennyvíz hálózatokon
  • Szennyvíz átemelő szivattyúk karbantartása
  • Szennyvíz hálózat ellenőrzése
  • Védterület karbantartása
  • Készenléti feladatok ellátása

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Gépészeti, épületgépészeti vagy fémipari szakmunkás végzettség
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Jó egészségi állapot és jó fizikum

Előnyök:

  • Hegesztési, kisgépkezelési, darukezelői tapasztalat
  • Szennyvizes területen szerzett tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett több éves munkatapasztalat
  • C kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

Budapest. XXI. kerület

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, korrekt bér
  • Széleskörű Cafetéria rendszer
  • Lakásvásárlási támogatás
  • Vállalati sportolási lehetőségek
  • Kedvezményes vásárlás a partnereknél
  • Megbecsülés, szakmai fejlődés
  • Stabil vállalati háttér, biztos munkahely
  • Egészségügyi szűrővizsgálat

Egyéb információ:

  • A munkavégzés helye: Csepel-sziget

Pozíció területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát magyar nyelven Molnár Dorottya várja a (TESK-6849-17) kód megjelölésével a "jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Szennyvízgépész (TESK-6849-17)
  • Rövid pozíció név: Gépészeti karbantartó
  • Hirdető cég: TESK Tanácsadó Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: Üzemmenet és üzemállapot vizsgálata gépészeti elemeken és szennyvíz hálózatokon Szennyvíz átemelő szivattyúk karbantartása Szennyvíz hálózat ellenőrzése Védterület karbantartása Készenléti feladatok ellátása
  • Elvárások: Gépészeti, épületgépészeti vagy fémipari szakmunkás végzettség B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat Jó egészségi állapot és jó fizikum
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-02-12
Állás, munka még: TESK Tanácsadó Kft.>