Prohumán 2004 Kft.
A dél-alföldi térség legnagyobb vízközmű-szolgáltatója Orosházára

szennyvízágazati vezető

munkatársat keres

Főbb feladatok, munkák:

  • a 3. számú Területi Divízió által üzemeltetett szennyvízrendszerek üzemeltetési, karbantartási, valamint rekonstrukciós feladatainak koordinálása
  • napi szintű együttműködés a közvetlen felettessel, valamint a vezető munkatársakkal
  • a beosztott munkatársak irányítása és ellenőrzése
  • a kiadott munkák elvégzésének ellenőrzése, dokumentálása
  • részvétel a munkatársak munkaszervezésében
  • anyagmozgások és azok felhasználásának ellenőrzése
  • területi bejárásokon a Társaság érdekeinek, elvárásainak képviselete
  • munkakörébe tartozó műszaki és személyügyi jellegű adminisztrációs feladatok, bekötési és egyéb, az üzemeltetett szennyvízrendszereket érintő tervek véleményezésének elvégzése
  • szennyvízberuházásokhoz kapcsolódó üzemeltetői feladatok ellátása (kooperációkon való részvétel, kivitelezés ellenőrzése, tervegyeztetések, ellenőrzések, együttműködés a társosztályokkal, garanciális eljárásokban történő részvétel, stb.)
  • lezajlott beruházások esetében a társosztály által végzett vagyonfelmérésekben való segítő közreműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű számítógépkezelői ismeretek
  • pontosság, megbízhatóság
  • önálló munkavégzési képesség
  • irányítási képesség
  • rendszerszemlélet
  • jó kommunikációs képesség
  • Szakirányú felsőfokú végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • több éves szakirányú szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • alapbér a besorolási rendszer alapján meghatározva
  • Cafetéria költségkeret bruttó 210.000,- Ft/év
  • Önkéntes Nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulás, havi bruttó bér 4%-a
  • balesetbiztosítás, szociális, élethelyzethez kapcsolódó juttatások, utazási támogatás, céges rendezvények, elismerési rendszer, üdülési lehetőségek saját üdülőinkben
  • kiváló csapat és munkakörnyezet, munkaeszközök

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

5900 Orosháza

Amennyiben megfelel minden fenti feltételnek, kérjük küldje el az önéletrajzát.