Az elmúlt hetek eseményei felértékelték a munkahelyek stabilitását, ha nincs munkahely, nincs megélhetés!

Mi egy munkavállalót se küldtünk el a járványra hivatkozva! Tesszük a dolgunk, sok a munkánk!

Hosszútávra kínálunk munkát, mindig is szükség lesz a szennyvíztisztításra, de nélkülünk nincs tiszta ivóvíz sem!

Ha Csepel környéki településen vagy a XXI. kerületben élsz, lakóhelyedhez közel lesz a munkahelyed!

Legyél Te is a Fővárosi Vízművek megbecsült munkatársa az alábbi pozícióban:

Szennyvízágazati gépészeti karbantartó

Téged várunk csapatunkba, ha

  • szakközépiskolai vagy szakmunkásképzői végzettséggel rendelkezel
  • gépek, berendezések üzemeltetésében, karbantartásában, szervizelésében szerzett minimum 3 éves tapasztalatot szereztél
  • precizitás jellemez
  • kiválóan felismered és megoldod a a felmerülő problémákat
  • B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési gyakorlattal rendelkezel
  • vállalsz készenlétet

Feladataid lesznek

  • a szennyvíztisztító telepen működő berendezések gépészeti karbantartása a Karbantartási terv szerint
  • gépészeti megelőző karbantartási feladatok elvégzése kiadott munkalapok alapján
  • meghibásodások elhárítása a telephelyen
  • szennyvízgépészeti berendezések (szivattyúk, keverők, áramláskeltők) szétszerelése, összeszerelése
  • munkalapok szabályszerű vezetése, más kisebb adminisztratív feladatok elvégzése

Előnyt jelenthet

  • szennyvíztelepen hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • hegesztő szakképesítéssel rendelkezel
  • OKJ-s targoncavezetői szakképesítésed van
  • OKJ-s darukezelői szakképesítést szereztél

Mindezért cserébe mit ajánlunk?

  • Stabil, hosszú távú vállalati hátteret nyújtunk
  • Korrekt, bejelentett bért adunk
  • Széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathatsz
  • Kipróbálhatod vállalati sportolási lehetőségeinket
  • Vállalati üdülőink egyikében pihenhetsz
  • Hűséges munkavállalóink lakásvásárlását támogatjuk
  • Kedvezményesen vásárolhatsz partnereink termék- és szolgáltatás kínálatából
  • Egészségügyi szűrővizsgálaton vehetsz részt

Munkaszerződés típusa: határozatlan

Munkavégzés helye: Budapest (Csepel) XXI. kerület, Nagy Duna sor 2. Budapesti Központi Szennyvíztisztító Telep

Munkarend: nappalos

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XXI. kerület, Nagy Duna sor 2.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el szakmai önéletrajzodat MOST, az alábbi linken keresztül