Társaságunk több, mint 150 év üzemeltetési tapasztalattal a közép-európai térség kiemelkedő víziközmű szolgáltatója. Büszkék vagyunk hagyományainkra, melyek biztos talajt nyújtanak sikereink elérésében. Tevékenységünk minden területén kiemelten kezeljük a környezet védelmét, tekintettel arra, hogy szolgáltatásunk olyan felbecsülhetetlen értékű természeti kincsre épül, mint a víz.

Legyél Te is sikereink részese a Települési szennyvízágazat üzemeltetési osztályunk Csepeli Üzemmérnökségénél, mint:

Szennyvízágazati (Csepel-szigeti) hálózat-vezető

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA

  • felsőfokú (BSC) műszaki végzettséggel rendelkezel (gépész-, villamos-, környezet-, építőmérnök)
  • legalább 2 éves szakmai tapasztalatot szereztél közmű üzemeltetésben
  • vezetői tapasztalatot is szereztél
  • felhasználói szintű számítógépes gyakorlattal (MS Office) rendelkezel
  • B kategóriás jogosítványod és vezetési gyakorlatod van
  • szívesen foglalkozol emberek vezetésével és munkájuk koordinálásával
  • dinamikusan és önállóan dolgozol
  • jól ismered fel a helyzeteket és megfelelő döntéseket hozol
  • jó problémamegoldó vagy

FELADATAID LESZNEK

  • a Csepeli üzemmérnökséghez tartozó hálózati egységek irányítása
  • a Települési szennyvízágazati üzemeltetési osztály Csepeli üzemmérnökség Hálózatüzemeltetés munkájának támogatása
  • a szennyvízcsatorna hálózat és létesítmények üzemeltetésének és fenntartásának koordinálása
  • technológiai utasítások, szabályzatok végrehajtása
  • a fizikai állomány szakmai irányítása, a berendezések üzembiztonságának és a munkafolyamatok hatékonyságának biztosítása
  • beruházási és karbantartási munkák tervezése, szervezése, ellenőrzése
  • beszerzési és anyagigények összeállítása
  • karbantartási tervek összeállítása
  • műszaki fejlesztési stratégiák kidolgozásában való együttműködés
  • kapcsolattartás, együttműködés a társaságon belüli szervezeti egységekkel és más üzleti partnerekkel

ELŐNYT JELENTHET

  • MIR, MIRTUSZ ismerete
  • tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • PLC vezérelt folyamatirányításban szerzett szakmai tapasztalat
  • SAP ismeretek
  • Csepel-szigeti helyismeret (Halásztelek, Szigetszentmiklós, Tököl)

AMIT KÍNÁLUNK

  • stabil, hosszú távú vállalati hátteret nyújtunk
  • széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathatsz
  • hűséges munkavállalóink lakásvásárlását támogatjuk
  • kipróbálhatod vállalati sportolási lehetőségeinket
  • kedvezményesen vásárolhatsz partnereink termék- és szolgáltatás kínálatából
  • képzésedre nagy gondot fordítunk
  • vállalati üdülőnk egyikében pihenhetsz
  • plusz 2 nap szabadság
  • egészségügyi szűrővizsgálaton vehetsz részt

SZERZŐDÉS TÍPUSA:

  • határozatlan idő

MUNKAIDŐ:

  • teljes munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Környezet, Mezőgazdaság vezető
  • Környezetvédelem, Vízgazdálkodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szigetszentmiklós

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el szakmai önéletrajzodat a „Jelentkezem” gombra kattintva.