Minden energiára szükségünk van a folyamatos fejlődéshez. Téged is várunk csapatunkba, hogy mindig új utakon járjunk és ügyfeleinknek a legkorszerűbb szolgáltatásokat biztosítsuk. Együtt több leszünk mint energia.

Csatlakozz hozzánk!

Szenior üzemi munkatárs

Teljes munkaidős  | Határozatlan idejű  I Miskolc

Vállalat: ÉMÁSZ Hálózati Kft.

Hivatkozási szám: 146866

Az ÉMÁSZ Hálózati Kft. munkatársat keres a fenti  munkakörbe:

Amire az energiádat fordítanod kell:

  • Üzemviteli munkairányító rendszer üzemeltetése
  • Üzemviteli IT-OT alkalmazás fejlesztések koordinálása, valamint informatikai rendszerek felhasználói szintű működtetése
  • Az informatikai rendszerekhez kapcsolódó szerződések kezelése
  • Operatív, műszaki és adminisztratív feladatok elvégzése;
  • Jogszabályok, rendeletek, szabványok, belső előírások gyakorlati alkalmazásának támogatása az üzemviteli szakterületeken, ellenőrzése a vonatkozó belső szabályzatok szerint;
  • Módszertani és szakmai támogatás nyújtása a kollégák számára
  • Szakterületet érintő tárgyi eszköz igények koordinálása, igény esetén szerviz és selejtezés bonyolítása

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Szakirányú (villamosmérnöki) felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat NAF-KÖF-KIF hálózatok üzemviteli feladataiban
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Amiért megéri az energiabefektetés:

  • Rugalmas munkaidő
  • Széleskörű béren kívüli juttatások - 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magán-egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Stabil nagyvállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Egészségpénztár, Cafeteria

Munkavégzés helye:

Miskolc

Hogyan tudsz jelentkezni?

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál hozzánk, jelentkezz a "Jelentkezem" gombra kattintva.