Szenior Ügyfélszolgálati Munkatárs (m/f/d) - Tatabánya

APTIV CONNECTION SYSTEMS HUNGARY KFT.

Tatabánya

Szeretnél egy jó hangulatú, összetartó csapat tagja lenni?

Köztünk a helyed, ha több éves ügyfélszolgálati tapasztalatod van, angolnyelvtudásod szóban és írásban is megbízható, és szívesen lennél tagja egy 3 fős teamnek egy rugalmas, támogató főnök irányítása alatt. Ha gyorsan és önállóan tudsz döntéseket hozni, proaktívan közelíted meg a feladatokat és igazi csapatjátékos vagy, várjuk a jelentkezésedet!

Nincs számunkra lehetetlen feladat, nálunk önálló terepet kap kíváncsiságod, miközben jól érezheted magad és sikereket könyvelhetsz el.

Főbb feladataid:

  • Kapcsolattartás többek között a stratégiailag fontos, kiemelt partnerekkel – megrendeléstől kezdve a kiszállításig a folyamatok bonyolítása, kézben tartása
  • Egyeztetés a társosztályokkal a megrendeléseket, kiszállításokat illetően (értékesítés, marketing, gyártás, logisztika, demand kontrolling stb.)
  • Vevők folyamatos tájékoztatása a megrendelések státuszával, felmerülő problémákkal kapcsolatosan – esetleges késések jelzése, reklamációk kezelése, eszkalációk eszközlése
  • Vevői igények előrejelzéseinek bekérése, továbbítása, koordinációja
  • Adatok rögzítése MFG-Pro/SAP rendszereinkben, riportok összeállítása
  • Vevőlátogatások leszervezése, az azokon való aktív részvétel
  • Javaslattétel a folyamatok javítására vonatkozóan
  • Vevői portálok kezelése

Elvárt képesítések, képességek:

  • Főiskolai vagy egyetemi diploma
  • Min. 5 év tapasztalat ügyfélszolgálati területen (autóipar előnyt jelent)
  • Angol nyelvtudás gördülékeny kommunikációképes szinten (szóban és írásban)
  • Előny a német vagy francia nyelvismeret
  • MS Office használata (EXCEL)
  • Rátermettség, határozott fellépés, kiváló kommunikációs képesség

Amit nyújtani tudunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafetéria
  • A törvényi szabályozást jelentős mértékben meghaladó bejárás-támogatás
  • Stabil, növekvő vállalati háttér
  • Remek, egymást segítő csapat
  • Szakmai fejlődési és továbblépési lehetőség

Vannak, akik a különbséget látják – Mi a perspektívát, ami erősebbé tesz minket.

A különbözőség és az elfogadás az innováció és a kreativitás forrásai. Hozzájárulnak sikereinkhez, és mi az Aptivnál mindkettőt szem előtt tartjuk.

Színes csapataink napi szinten együttműködnek egymással, valóra váltják újító ötleteiket, megoldásokat találnak és szembe néznek a felmerülő kihívásokkal. Kollégáink kiemelkedő képességekkel, perspektívával és tehetséggel rendelkeznek, arra törekednek, hogy hatással legyenek jövőnkre. Ha csatlakozol hozzánk, önálló gondolkodásra, véleménynyilvánításra bátorítunk, és arra, hogy az innovatív megközelítés a mindennapjaid részévé váljon.

Vannak, akik a technológiát látják – Mi a lehetőséget a kapcsolatteremtésre.

Az Aptivnál nem csupán másként látjuk a világot, azért dolgozunk, hogy megváltoztassuk azt. A gyakorlatban ez azt jelenti, hogy olyan technológiát fejlesztünk, amely a közlekedést biztonságosabbá, környezetbarátabbá és összekapcsolt rendszerré teszi. Világszerte 44 országban 180 000 vagyunk az Aptiv család tagjai, de küldetésünk egy: mozgásba lendülünk és együtt megváltoztatjuk a holnapot.

Csatlakozz hozzánk!

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Tatabánya