Tapasztalt vállalati finanszírozó vagy? Szívesen dolgozol saját portfólióval, ügyfélkörrel? Csatlakozz hozzánk, és légy tagja a Budapest Bank sikeres csapatának!

SZENIOR ÜGYFÉLKAPCSOLATI MENEDZSER – GYŐR

A feladatok, amik rád várnak:

  • vállalati ügyfelek részére történő hiteltermékek és banki csomagok értékesítése
  • új ügyfelek akvirálása, tárgyalások lebonyolítása
  • a meglévő ügyfélkör gondozása, további termékek értékesítése, az aktuális ügyletek képviselete
  • a hitelek döntéselőkészítése: biztosítéki háttér megvizsgálása, előterjesztések készítése, és javaslattétel a finanszírozási feltételekre
  • folyamatos egyeztetés az ügyfelekkel és a kapcsolódó társterületekkel a hitel folyósítása kapcsán felmerült kérdésekben, azok nyomon követése
  • a portfólióban lévő ügyfélkör igényeinek felmérése, a teljes hitelügylet végig vitele
  • a számlavezetéshez, elektronikus bankoláshoz, bankkártyákhoz és egyéb számlavezetési termékekhez kapcsolódó termékpaletta értékesítése

Téged keresünk, amennyiben:

  • főiskolai vagy egyetemi szintű, szakirányú (közgazdasági) végzettséggel rendelkezel
  • szereztél már minimum 3-5 év tapasztalatot más kereskedelmi banknál vállalati kapcsolattartásban, ügyfélkezelésben, finanszírozásban
  • jártas vagy az új ügyfelek akvirálásában
  • magabiztos személyiség vagy, aki a megoldásokra törekszik
  • van „B” kategóriás jogosítványod
  • középszinten beszéled az angol nyelvet

Amit kínálunk:

  • alapbér + teljesítmény alapú bónusz + cafeteria
  • több, mint 30 éve zavartalanul működő vállalati háttér
  • támogató vezető és összetartó csapat
  • fejlődési és karrierépítési lehetőség, hogy Te lehess a legjobb a szakmában
  • családbarát munkahely, táborozási támogatás
  • szabadidős programok, kollégák által szervezett közösségek

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki értékesítés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Győr

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!