Analitikus, pénzügyi gondolkodású vagy és jó érzéked van a kockázatkezeléshez? Ha mindezek mellett még erősséged a globális, átfogó gondolkodás és szemléletmód, akkor jelentkezz a világ vezető szakmai szolgáltató, tanácsadási és vállalati kockázati szolgáltatását nyújtó cégéhez!

Szenior Transzferárazási Tanácsadó

Miért éri meg Neked?

  • Izgalmas és változatos feladatok várnak Rád egy inspiráló szakmai környezetben
  • Fejlődést támogató, együttműködő csapatban dolgozhatsz
  • Vonzó, versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások várnak Rád
  • Rugalmas munkavégzési lehetőség
  • Jól definiált, teljesítményalapú előrelépési lehetőség
  • Modern és kényelmes iroda, ami tömegközlekedéssel is könnyen elérhető

Milyen feladatok várnak majd Rád?

  • Transzferár-kockázatok azonosításában, a meglévő transzferárak felülvizsgálatában multinacionális partnerek számára
  • A transzferárakkal kapcsolatos, vállalatcsoportra vonatkozó irányelvek kidolgozása, stratégiai dokumentációk elkészítése
  • Advance Pricing Agreement (APA) folyamatában való közreműködés
  • Adóhatósági eljárások lefolytatása és ellenőrzési tanácsadás, valamint a magyar előírásoknak megfelelő nyilvántartás elkészítése
  • Junior kollégák munkájának koordinálása, szakmai fejlesztése

Mitől leszel ideális jelölt?

  • Ha már rendelkezel legalább 2-3 éves releváns területen szerzett szakmai tapasztalattal
  • Ismered a transzferárazásokra vonatkozó jogszabályokat és az ezekhez kapcsolódó dokumentációk kezelésében
  • Tárgyalási szinten kommunikálsz angolul

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő
  • Könyvvizsgáló, Belsőellenőr
  • Elemző, Tanácsadó

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérdésed van? A senior tanácsadónk szívesen beszél Veled a pozíció részleteiről és a pályázás következő lépéseiről.