Szenior toborzási és kiválasztási szakértő

430 000 Ft - 465 000 Ft nettó

profession.hu Kft.

Budapest, XII. kerület, Nagyenyed utca 8-14., Krisztina Palace

A Profession.hu Magyarország piacvezető állásportálja és vezető online toborzási szolgáltatója. Ügyfeleink közt egyaránt megtalálhatóak a legnagyobb nemzetközi vállalatok, kis-és középvállalkozások, valamint start-up cégek.

Büszkék vagyunk arra, hogy sok ezer munkavállaló, potenciális pályázó választ minket minden nap és rengeteg embernek segítettünk már állást találni. Tudj meg többet RÓLUNK

Szereztél már tapasztalatot toborzásban és ezt szívesen kamatoztatnád egy szakmailag erős csapatban? Te vagy az, aki bárkit, bárhol, bármikor megtalál még a legnehezebben betölthető pozíciókra is? Fontos számodra a folyamatos szakmai fejlődési lehetőség és az, hogy egy jó hangulatú csapattal a lehetetlent is megvalósítsd?

Ha IGEN, jelentkezz, legyél

a Profession.hu HR csapatában

MIK LESZNEK A FELADATAID?

  • Felkutatod és megtalálod a legjobb jelölteket a Profession. hu saját csapatában nyílt pozíciókra.
  • Az igény beérkezésétől az ajánlattételig te vezeted a teljes toborzási és kiválasztási projekteket, változatos területeken (értékesítés, fejlesztés, ügyfélszolgálat, projektmenedzsment, stb.), különböző szenioritási szinten (juniortól kezdve vezetői szintig).
  • Hirdetsz, source-olsz, vadászol, előkeríted a legjobb embereket bárhonnan.
  • A kiválasztott jelölteket telefonon interjúztatod, teszteled a nyelvtudásukat, szakmai rátermettségüket.
  • Megszervezed és a vezetőkkel együtt részt veszel a személyes, vagy online interjúkon, esetleg AC-kon.
  • Intézed majd a kiválasztáshoz tartozó tesztek kitöltetését és értékelését.
  • Kreatív megoldásokat és új technikákat keresel és alkalmazol a toborzási hatékonyság növelése érdekében.
  • Természetesen nem maradhat el az adminisztráció sem.

TE VAGY AZ EMBERÜNK, HA:

  • Szereztél már 3-5 év toborzási tapasztalatot.
  • Kerestél már vezető pozícióra is embert és nem riadsz vissza a technológiai pozícióktól sem (pl. fejlesztő, product owner, projektmenedzser).
  • Szenvedélyed a toborzás: Ismered és szívesen alkalmazod a legújabb megoldásokat. Vagy akár újakat is szívesen kitalálsz.
  • Szuper a kommunikációs készséged mind barátságos, mind hivatalos hangvételben.
  • Szeretsz pörögni, folyamatosan a telefonon lógni, sok-sok emberrel kommunikálni.
  • Nem riadsz meg attól sem, ha sok a munka… sőt ;)
  • Legalább társalgási szinten beszélsz angolul.
  • MS Office a kisujjadban van.
  • Bírod a humort.

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?

  • Egy olyan piacvezető cég csapatát építheted, amelyik négyszer lett egymás után Legjobb Munkahely díjazott.
  • Jófej kollégákkal fogsz dolgozni azzal a HR csapattal, amely a kollégák szavazatai alapján díjat is nyert a támogató és hatékony működéséért.
  • Itt valóban számít a munkád: A vezetők elkötelezettek a minőségi, gyors és hatékony kiválasztás iránt, hiszen pontosan tudják, hogy miért kulcs terület.
  • A leghatékonyabb toborzási forrásokat és szakmai támogatást biztosítjuk számodra, hogy a siker valóban csak rajtad múljon.
  • Home Office – A betanulást követően a munka nagyrészét végezheted otthonról. Alkalmazkodunk az aktuális lehetőségekhez és az igényeidhez.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Havi nettó fizetési keret:

430.000 - 465.000 Ft

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Egészségpénztár, Cafeteria, Szakmai tréningek

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.