A jövő biztonsága – biztos jövő! A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használják a CAF villamosok és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig.

Szenior tesztszoftver programozó

2016-ban épített modern, új gyárunkban kínálunk álláslehetőséget Tesztszoftver programozó pozícióban. Részlegünk vasúti fékvezérlő rendszerek gyártásával és tesztelésével foglalkozik. Dinamikus csoportunk az egész gyáregység terméktesztelését fogja össze, készíti el a teszteléshez szükséges szoftvereket, eszközöket, dokumentációt. Napi munkája során az új és meglévő termékek bevezetése, illetve támogatása mellett lehetősége nyílik részt venni meglévő mérőpadok modernizációjában a kor szellemiségében, az I4.0 nyújtotta lehetőségek kiaknázásával. A munkakör betöltéséhez a Labview ismerete szükséges, és TestStand, SQL, C, C++, és egyéb programozási nyelvek ismerete előnyt jelent.

Ezek lesznek a feladataid:

  • Új termékek bevezetésének támogatása
  • End of Line teszt támogatása, optimalizálása
  • Tesztpadok validálásában való részvétel
  • Tesztelési eljárások tervezése és fejlesztése
  • Meglévő mérőpadok modernizációja, folyamatos fejlesztése
  • Tesztpadok vezérlőszoftverének fejlesztése LabView környezetben
  • Kapcsolattartás a konstrukciós, minőségügyi és logisztikai osztályokkal
  • Vonatkozó dokumentációk elkészítése

Amik szükségesek a feladataid ellátásához:

  • Gépész/ Villamos/ Mechatronikai mérnöki egyetemi végzettséged van
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Gyakorlatias látásmód, készség csapatmunkára, teherbírás
  • Labview CLAD, CLD szintű ismeret
  • Kreativitás, analitikus gondolkodás
  • Önálló, pontos munkavégzés

Még nagyobb esélyed van, ha:

  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • MSc végzettség
  • Progresszív fejlődési képesség
  • Nyitottság az új ismeretek, technológiák felé
  • Jártasság a PLC programozásban
  • Mérőpad tervezésben és építésben szerzett tapasztalat
  • Mérőpad programozásában szerzett tapasztalat
  • Hardver fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Masszív Labview ismeretek, akár Labview CLA, CLED végzettség
  • Jártasság TestStand-ban, esetleg CTD, CTA végzettség
  • MSSQL, JAVA, C, C++, .NET ismeretek
  • „I4.0 a gyakorlatban”, I4.0 adaptációs gyakorlat mérőpadokra, szükséges szemlélet

Amit ajánlunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk egy folyamatosan fejlődő és bővülő vállalatnál
  • Nemzetközi modern munkakörnyezetben dolgozhatsz
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Dedikált mentor a betanulási folyamat során

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Tesztelő, Tesztmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1238 Budapest, Helsinki út 105.

Jelentkezz még ma! Regisztrálj pár lépésben megújult karrierportálunkon, töltsd fel önéletrajzodat és add le a jelentkezésedet!