Az MFB Magyar Fejlesztési Bank, a hosszú távú gazdaságfejlesztés támogatója és az európai uniós visszatérítendő források közvetítéséért felelős pénzintézet
határozatlan idejű munkavégzéssel

szenior termékmenedzser

munkatársat keres az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

    A szenior termékmenedzser munkatárs feladata a Bank saját forrású és EU pénzügyi eszköz hiteltermékeinek fejlesztése és gondozása, ezen belül:
    1. A termékekhez kapcsolódó termékkoncepció, termékmegvalósítási projekt terv, termékdokumentáció és informatikai fejlesztési specifikáció kidolgozása
    2. Felelősségi körébe tartozó termékek gondozása, ezen belül a termékekkel kapcsolatos értékesítési és operációs tapasztalatok alapján időszakos és eseti felülvizsgálatok elvégzése
    3. Projekt csapatok projektvezetőként történő irányítása, termékfejlesztéssel kapcsolatos feladatok koordinálása, projektterv gondozása

A pozícióhoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú végzettség
    • Legalább 5 éves, kereskedelmi banknál szerzett releváns, vállalati hiteltermék-fejlesztés vagy vállalatfinanszírozás területén szerzett szakmai tapasztalat
    • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
    • Hatékony munkaszervezés és önálló munkavégzés
    • Gyakorlatias és célorientált személyiség
    • Üzleti informatikai ismeretek
    • Középfokú aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Amit kínálunk:

    • Változatos, kreatív, szakmai kihívást jelentő feladatok
    • Nagyfokú önállóság, tanulási, fejlődési lehetőség
    • Versenyképes jövedelem és egyéb béren kívüli juttatások (cafeteria, prémium, sportkártya, szűrővizsgálat)

A pozíció betöltésének határideje:

    Azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Finanszírozás
  • Termékfejlesztés
  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1051 Nádor utca 31..

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és a fenti feltételeknek megfelel, kérjük, juttassa el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a munkakör tárgymezőben történő megjelölésével 2019. november 10. napjáig.
(A pozícióval kapcsolatos bármilyen kérdés esetén kérjük, keresse a Humán Erőforrás Igazgatóság munkatársait a következő elérhetőségeken: 06-1-428-1754)