Szenior tanácsadó – Technológiai tanácsadás

Csatlakozz hozzánk Te is, amennyiben:

  • Kreatív gondolkodóként szeretnél olyan projektekben részt venni, ahol:

    • Vállalati működési modelleket, folyamatokat alapjaiban változtathatsz meg a technológia lehetőségei által;

    • Új, digitális vagy adatvezérelt stratégiák, megoldások kitalálásában és kidolgozásában tevékenykedhetsz;

    • Megismerkedhetsz a különböző innovatív technológiák gyakorlati alkalmazási lehetőségeivel a legkülönbözőbb iparágakban, részt vehetsz a kapcsolódó üzletfejlesztési tevékenységekben;

    • Láthatod, támogathatod a technológiai ötletek bevezetését, megvalósítását is;

    • Komplex üzleti folyamatokat automatizálhatsz;

    • Különböző iparágak specifikumait sajátíthatod el.

  • Olyan karrierlehetőséget keresel, ahol alkalmad nyílik a gyors fejlődésre, és munkádért versenyképes javadalmazásban szeretnél részesülni;

  • Hosszútávon technológiai tanácsadóként képzeled el a jövődet.

Feladatok, amelyek várnak Rád:

  • Új technológiák üzleti felhasználásának elindítását és megvalósítását támogathatod, mint például mesterséges intelligencia, Ipar 4.0, IoT, szenzorok, BigData, Data Analytics, FinTech, Blockchain, robotizáció, stb.;

  • Részt vehetsz technológia által lehetővé tett - pl. digitális, adatvezérelt működési, automatizációs - stratégiák, koncepciók megalkotásában, megvalósításuk támogatásában, kapcsolódó szervezeti működés kialakításában;

  • Közepes- és nagyvállalatok IT rendszereit és működését vizsgálhatod, IT rendszerfejlesztési tanácsadást végezhetsz;

  • Tapasztalatot szerezhetsz multinacionális cégek innovatív IT rendszereinek bevezetésében;

  • Lehetőséged lesz ügyfeleink informatikai rendszereinek, területeinek fejlesztési javaslatok, ajánlások kidolgozásában;

  • Együtt dolgozhatsz IT fejlesztő és data scientist kollégákkal a különböző üzletileg kitalált megoldások tényleges megvalósításában;

  • Tapasztalatot szerezhetsz az informatikai működés hatékonyabbá tételében, vagy éppen a vállalati döntéshozatalhoz, teljesítmény-menedzsmenthez kapcsolódó eszközök, működés felülvizsgálatában, fejlesztésében és integrációjában (koncepcióalkotástól akár a teljes IT megvalósításig).

Várjuk a Te jelentkezésedet is, amennyiben:

  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel elsősorban üzleti tanácsadási vagy informatikai projektekben;

  • Kiválóan kommunikálsz, fogalmazol magyar és angol nyelven egyaránt;

  • Napi szinten érdeklődsz az aktuális technológiai és IT trendek iránt (mesterséges intelligencia, Ipar 4.0, IoT, szenzorok, BigData, Data Analytics, FinTech, Blockchain, robotizáció, stb.);

  • Magabiztosan kezeled az MS Office alkalmazásokat;

  • Remek csapatjátékos vagy; munkavégzésed során hajlandó lennél utazni;

  • Kimagasló készségekkel bírsz a problémaelemzés és problémamegoldás területén, valamint megfelelő numerikus készségekkel rendelkezel.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Magyar (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest