Szenior Támogatáskezelési Jogász (állami szektor)

Feladatok:

  • Költségvetési támogatások, állami támogatások jogi menedzselése,
  • Hirdetményi kötelezettségek és egyéb nyilvánossági kötelezettségek teljesítésében való közreműködés,
  • Felmerülő támogatáskezeléssel, beszerzéssel kapcsolatos jogi problémák kezelése, állásfoglalások készítése,
  • Közreműködés támogatáskezelési szabályzatok készítésében, módosításában,
  • Egyéb, a társaság működésével kapcsolatos általános jogi feladatok kezelése.

Szakmai követelmények:

  • Felsőfokú jogi végzettség
  • Legalább 3 éves releváns állami szektorban szerzett szakmai tapasztalat (támogatáskezelésben)

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Pályázatírás
  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.