A fékvezérlő berendezések biztonságos működését biztosító egyik legfontosabb munkakört végzők a szoftvertesztelők. Ők azok, akik miatt a vasúti szerelvények biztosan minden esetben megállnak, mikor arra szükség van. Ők azok, akik miatt biztonságosan utazhatunk nap, mint nap – akár a világ leggyorsabb szerelvényein is. Ha a hibakeresés a Te asztalod, akkor mi biztosítunk hozzá egyet!

Szenior szoftvertesztelő mérnök – diagnosztikai rendszerek

Mik lesznek a feladataid?

  • Vasútipari minőségbiztosítási szabványok és vállalati szabályozások megismerése, betartása
  • A szabványoknak megfelelő teszt dokumentáció készítése
  • Termékspecifikációk megismerése, ezek alapján új tesztesetek tervezése és automatizálása
  • Webes felhasználói felület tesztelésének automatizálása
  • Tesztkörnyezetek fejlesztésében való részvétel
  • Teszt projektek tervezésében való aktív részvétel
  • Alrendszerek integrálása szimulált, illetve valós környezetben
  • Tesztek végrehajtása, szoftverhibák detektálása, kiértékelése, dokumentálása
  • Projekt státuszriportálása a nemzetközi projektcsapat felé
  • Folyamatos tanulás, fejlődés, ezáltal a folyamatok és módszerek fejlesztése

Te vagy számunkra a megfelelő munkatárs, ha:

  • Műszaki felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Minimum 4-5 évet aktívan foglalkoztál szoftverteszteléssel
  • Legalább 3 év GUI tesztautomatizálásban szerzett tapasztalatod van
  • Szeretsz önállóan dolgozni, lendületes vagy
  • A párhuzamos munkavégzés számodra kihívás
  • Tesztmenedzsment eszközöket használtál már
  • Alaposan ismered a tesztmódszereket
  • A napi szintű kommunikáció, csapatmunka számodra előny
  • Szeretnéd a tárgyalóképes szakmai angol nyelvtudásodat használni

Örülünk ezeknek az előnyöknek:

  • ISTQB CTAL TM/TA/TTA tanúsítványod van
  • TestComplete tesztautomatizáló szoftverrel dolgoztál már
  • A szkriptnyelveket ismered
  • Hardvertesztelőként is kipróbáltad már magad
  • Járműipari rendszerek fejlesztésével, tesztelésével kapcsolatos tapasztalattal rendelkezel
  • Ismered a Linuxot, és örömmel dolgozol vele
  • A németet is szívesen használod

Amit ajánlunk – de ez csak a kezdet:

  • Modern irodai környezetet, rekreációs szobával, sportolási lehetőségekkel
  • Kiemelkedő bérezést, cafeteriat, 13. havi fizetést
  • Kötetlen, rugalmas munkaidőt
  • Nemzetközi projektekben való részvételi lehetőséget
  • Konferenciákat, képzéseket, oktatásokat – ha szeretnéd a skilljeidet is fejleszteni
  • Innovatív termékekkel, technológiákkal és megoldásokkal dolgozunk
  • Támogató és jó hangulatú csapatot

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1238 Budapest, Helsinki út 105.

Jelentkezz még ma! Regisztrálj pár lépésben megújult karrierportálunkon, töltsd fel önéletrajzod és add le jelentkezésed! Kérlek, kattints a jelentkezés gombra.