SZENIOR SZOFTVERMÉRNÖK (.NET CORE, R&D, AUTOMOTIV)

    Egy piacvezető német autóipari cég és egy piacvezető amerikai IT vállalat kombinálja tudását és szakértelmét kutatás-fejlesztésre fókuszáló hosszú távú projektben. Legyen részese egy Ipar 4.0 elvárásainak megfelelő automotiv és gyártási folyamat vezérléséért, valamint adatgyűjtésért felelős komplex rendszer megtervezésének, implementálásának és világszíntű, microservice architekturális alapokon történő kiépítésének.
    Mind szenior, mind architect tudással felvértezett .NET szoftverfejlesztőket várnak egy egyedülálló és hosszú távú autóipari projektre, amelyben egyesül a német precizitás és az amerikai kreativitás. Egy olyan technológiai cég csapatához lehet csatlakozni, amely onsite dolgozik egy közel 150 éves múltra visszatekintő autóipari vállalatnál. A budapesti, jelenleg 10 fős fejlesztő-tervező csapat az elmúlt hónapok során egyre jobban belefolyt R&D munkákba, kiérdemelve, hogy a kutatás-fejlesztés immár német-magyar együttműködésben valósul meg, rendkívül nagy bizalmat és szabad kezet adva a budapesti fejlesztő-architekt gárdának az eddigi technológia leváltásában, a jövő architektúrájának tervezésében.

    Technológiai stack: .NET Core – ez az alap, minden eköré épül, minden más pedig képlékeny, a csapat döntésétől függően is változhat

    További jellemzők:

    Microservice architektúra – Docker környezet – Cloud servicesek – MVC – WPF – ASP.NET MVC – IoT – Big data – Spark – NoSQL – Linux – VMWare – MSSQL – postgreSQL – Oracle – NHibernate és Entity framework egyaránt – Opensource és Microsoft technológiák vegyesen – Agilis módszertan

feladatok:

    • Megvalósítás tervezése, kutatás-fejlesztési munkában való aktív részvétel, tudásbázis folyamatos frissítése
    • Fejlesztési feladatok tervezése és implementációja
    • Agilis alkalmazásfejlesztésben, agilis módszertani fórumokon való aktív részvétel, demók megtartása, ügyfélegyeztetéseken való részvétel (magyarul és angolul egyaránt)
    • Részegységek teljeskörű implementálása, dokumentálása
    • Szoftvertelepítések támogatása
    • Juniorabb szintű kollégák támogatása, segítése
    • Döntéselőkészítés támogatása

Elvárások:

    • Felsőfokú informatikai végzettség (legalább BSc szint)
    • Proaktív személyiség, aki képes drive-olni az architekturális változásokat
    • Erős középfokú angol nyelvtudás (mind írásban, mind szóban elengedhetetlen)
    • Az alábbi területeken szerzett legalább 5+ éves tapasztalat:
      • Objektumorientált fejlesztés, SOLID elvek
        .Net Framework (WPF, MVC), C#
        SQL (Oracle, MSSQL, PL/SQL)
        Agilis szoftverfejlesztés (Scrum)
        Verziókezelő rendszerek (Git, GitHub, SVN)
    • Tesztrendszerek ismerete
    • Architekturális ismeretek legalább alapszinten: N-Tier, Microservices

Ami előnyt jelent:

    • .NET Core tapasztalat
    • Masszívabb architekturális tapasztalat
    • Ipari/gyártási területen szerzett fejlesztői/szoftvermérnöki tapasztalat
    • C++ ismeret
    • NoSQL ismeret, bármely Dokumentum Adatbázissal szerzett tapasztalat
    • Docker ismeret
    • Dokumentációs toolok ismerete (pl. UML, Doxygen)
    • Advanced technológiák/protokollok ismerete (MQTT, AMQP stb..)
    • Enterprise Architect gyakorlat

Amit Megbízónk kínál:

    • Kiváló karrierépítési lehetőség: egyedülálló iparági fejlesztésekben való részvétel
    • Legújabb technológiák kiválasztásában kapott szabad kéz
    • Erősen tudásalapú környezet
    • Sztenderd technológiákkal való munkavégzés (webes technológia magas színvonalon)
    • Több száz fős gyárak által használt rendszerek architektúrájának újragondolása
    • 2 napos, mindenre kiterjedő betanulás az automotiv-csapat új tagjaként (gyártási folyamat, technológiák megismerése)
    • Menedzsment részéről egyértelmű bizalom és támogatás a projektek és a benne dolgozók iránt
    • Autóipar mély megismerésének lehetősége, karrierépítés a szektorban
    • Onsite munka rugalmas munkarendben, eseti jelleggel home office-szal
    • A kiválasztás alapvetően a szakmai képességekre és tudásra fókuszál, a projekten dolgozó architekt szakemberekkel és a PM-mel várható beszélgetés
    • Alkalmazotti és szerződéses munkaviszony egyaránt opció

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Rendszertervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület

Ha szeretne Ön is részese lenni a jövő autógyártásának, akkor küldje el friss önéletrajzát a Jelentkezem gombra kattintva.