Több, mint 20 éve nemzetközileg is megbízható gyógyszeripari partnerünk részére keresünk

Szenior Szintetikus Vegyész-t

Feladatok:

  • Preparatív szerveskémiai munka végzése, többlépéses szerveskémiai reakciók tervezése és kivitelezése laboratóriumi méretben,
  • Jegyzőkönyv vezetés, sarzslapírás,
  • Szükséges alap IPC analitikai vizsgálatok elvégzése, illetve kiértékelése,
  • Szakirodalom kutatás,
  • DMF összeállításában való aktív részvétel, törzskönyvezési folyamat támogatása,
  • Szintetikus vegyész csoport szakmai koordinálása.

Elvárások:

  • Vegyész / vegyészmérnöki MSc,
  • Minimum 5 év preparatív szerveskémiai szakmai tapasztalat, alapvető szintetikus szerveskémiai reakciók, eljárások ismerete, gyakorlat azok végrehajtásában,
  • Jó jegyzőkönyv vezetési, dokumentáció készítési gyakorlat,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Számítógépes felhasználói szintű ismeretek.

Partnerünk versenyképes bérezést, béren kívüli juttatásokat, bónuszrendszert, egyéni fejlődést támogató képzési tervet, munkába járás költségeinek teljeskörű térítését és kiváló szakmai lehetőséget kínál a sikeres pályázónak egy dinamikusan fejlődő cégnél.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.