Szenior stratégiai elemzés szakértő

A Takarékbankban komplex pénzügyi szolgáltatásokkal, több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Hiszünk a folyamatos fejlődésben, és munkatársainkban, ezért fontosnak tartjuk, hogy szakmai képzésekkel, kihívó feladatokkal, változatos tréningekkel támogassuk munkatársainkat. A jövőnk Benned van!

FELADATOK:

  • A bankcsoport stratégiai tervezését támogató elemzések elkészítése
  • Részvétel a vállalat stratégiai tervének kialakításában, a tervezést támogató elemzések készítése
  • A stratégia visszamérése, szakterületi stratégiák monitoringja
  • Pénzügyi szektor és esetlegesen más iparági elemzések készítése
  • Ad-hoc elemzések készítése a vállalat legfontosabb témáiban, részvétel a kulcsprojektekben
  • Felsővezetői döntés előkészítő dokumentumok, felkészítő elemzések, prezentációk készítése

CSATLAKOZZ, HA:

  • Felsőfokú gazdasági végzettséged van
  • A komplex összefüggések és kapcsolatok megértése nem okoz gondot
  • Erős eredmény-orientált hozzáállású személynek tartod magad
  • Erős középszintű angol nyelvtudással rendelkezel
  • Magabiztosan használod az MS Office-t (kiemelten Excel és PowerPoint);
  • Terhelhető, nagy munkabírású személy vagy
  • Precíz, felelősségteljes, önálló munkavégzés jellemez
  • Pénzügyi vagy tanácsadási szektorban szervezett minimum 3 éves tapasztalattal rendelkezel

ELŐNY:

  • Banki, pénzügyi vagy tanácsadói területen (Big4) szerzett elemzői tapasztalat
  • Bankszektor terén szerzett ismeretek
  • Jó prezentációs és problémakiemelő képesség

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, CSR tevékenység, stb.)
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Utazás költségeinek részleges megtérítése
  • Megbízható vezetők, segítőkész csapat, családias légkör
  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomagok
  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Kockázatkezelő
  • Elemzés
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.