Az MFB Magyar Fejlesztési Bank, a hosszú távú gazdaságfejlesztés támogatója és az európai uniós visszatérítendő források közvetítésért felelős pénzintézet
határozatlan idejű munkavégzéssel

Szenior rendszermérnök

munkatársat keres az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Microsoft szerver környezet üzemeltetése (Windows szerver, MS Exchange, MS SQL)
  • VMware nagyvállalati infrastruktúra üzemeltetése
  • Netbackup mentési rendszer üzemeltetése
  • Helpdesk rendszerben felvett jegyek kezelése, megoldása
  • Részvétel a Bank új IT rendszereinek tervezésében, bevezetésében
  • Részvétel az IT infrastruktúra elemeinek beszerzésében, cseréjében, üzembeállításában
  • Rendszerdokumentációk készítése, aktualizálása
  • Kapcsolattartás a rendszerfelügyeletre kijelölt rendszerek vonatkozásában a külső támogatást, support-ot végző cégekkel, személyekkel, informatikai szállítókkal
  • Részvétel az informatikát érintő szabályzatok rendszeres felülvizsgálatában
  • Működési kockázati események bejelentése, javaslattétel a kockázatok csökkentésére

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Microsoft rendszerek (Windows szerver, MS Exchange, MS SQL) adminisztrátori szintű ismerete
  • Legalább 5 éves Windows szerver üzemeltetésében szerzett magabiztos gyakorlat
  • PowerShell script ismerete
  • Netbackup mentési rendszer üzemeltetői szintű ismerete
  • Legalább 3 éves VMware nagyvállalati környezetben szerzett üzemeltetői szintű ismeret
  • Középfokú, szakirányú végzettség
  • Hibajegy kezelő rendszer ismerete
  • Hálózati és hardver alapismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Angol nyelv szakmai szintű ismerete
  • Rendszerben való gondolkodás, önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó és alkalmazkodó képesség
  • Felhasználó-orientált szemléletmód, proaktivitás

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Dell (EMC) adattároló és szerver üzemeltetői ismeret
  • IBM adattároló üzemeltetői ismerete
  • Veritas Enterprise Vault üzemeltetői ismeret
  • VMware, Microsoft hivatalos minősítések

Amit kínálunk:

  • Erős szakmai tudást igénylő, kihívást jelentő, felelősségteljes feladatok
  • Fiatalos, lendületes, szakmailag elkötelezett csapat
  • Stabil vállalati háttér, magas juttatási csomag

A pozíció betöltésének határideje:

  • Azonnal

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1051 Nádor utca 31.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és a fenti feltételeknek megfelel, kérjük, juttassa el magyar nyelvű önéletrajzát a munkakör tárgymezőben történő megjelölésével 2019. február 28. napjáig a "Jelentkezem" gombra kattintva.