MKB Bank Nyrt.

Szenior Projektmenedzser

Feladatok:

  • SAP bevezetésben való részvétel
  • Projekt előre haladásának jelentése
  • A projekt költség-keretek meghatározása, előterjesztése, betartása, változáskezelés
  • A projekthez kapcsolódó szerződések egyeztetésében való részvétel, szállító menedzsment
  • A projekthez kapcsolódó teljesítési igazolások és számlák kezelése, nyilvántartása
  • A projekt scope-ok definiálása, scope menedzsment
  • A projekt erőforrástervére javaslattétel, erőforrásgazdákkal egyeztetések, projekt szervezetének felállítása (szükség esetén erőforrás problémák jelzése, javaslatkidolgozás)
  • A projekt céljainak eléréséhez szükséges feladatok, határidők, erőforrások, költségek tervezése és betartása
  • A stratégia és a tulajdonosi, felsővezetői szemlélet közvetítése, átadása projektszervezet felé
  • A projekt céljainak teljesítése, feladatok terv szerinti előrehaladásának irányítása, a projektütemterv aktualizálása
  • A projektkockázatok feltárása, kezelésükre javaslatok készítése
  • Aktív részvétel a projekt-kommunikációban, információáramlás szabályozása, projektben dolgozó külső és belső kollégák munkájának felügyelete és értékelése
  • A projekt dokumentációs rend betartása
  • Az egyes projektek módszertani támogatásának biztosítása

Elvárások:

  • 5 + év IT projekt menedzsment tapasztalat
  • SAP gyakorlat, azon belül is cikktörzs-partnertörzs kezelés, illetve az SAP beszerzési oldala, MM modul
  • Felsőfokú informatikai szakirányú végzettség
  • Projektmenedzsment módszertanok ismerete és alkalmazása
  • Logikus és strukturált gondolkodás, önállóság, rugalmasság, terhelhetőség, pontosság
  • Eredményorientáltság, proaktivitás
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Előny:

  • SAP bevezetési gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés adunk
  • Jó hangulatú, barátságos légkörben dolgozhatsz
  • Igényes munkakörnyezetet biztosítunk

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben szeretnél csatlakozni csapatunkhoz, jelentkezz a "jelentkezem" gombra kattintva.