Az Antenna Hungária Zrt. a hazai telekommunikációs szektor egyik meghatározó szereplője, mely ügyfeleinek széles körű szolgáltatásokat nyújt, a távközlési szolgáltatásoktól kezdve, a rádiós és televíziós műsorszóráson át a műsorgyártási, rendezvénytechnikai és rendezvényszervezési szolgáltatásokig. Közel 600 munkatárssal országos lefedettséggel kínáljuk szolgáltatásainkat.

Munkatársat keresünk

szenior projektmenedzser

pozícióba.

Az új munkatárs az üzletfejlesztési osztály tagjaként a projektek koordinálásáért felel.

Fő feladatok:

  • Stratégiai projektek tervezése (terjedelem, munkaterv, erőforrásterv, ütemezés, célok és mérőszámok)
  • Stratégiai projektek teljes menedzselése (terv szerinti végrehajtás, határidők és költségkeretek kezelése, beszámoló készítés, kommunikáció, kockázatkezelés, eszkaláció)
  • Stratégiai projektek értékelése (határidő, költségvetés, minőség, hatékonyság vizsgálata) és javaslattétel a projektműködés hatékonyságának javítására
  • Előterjesztések, beszámolók, prezentációk, elemzések, riportok készítése
  • Részvétel projekt alvállalkozók, szállítók, projekt tagok kiválasztásában és koordinálásában
  • A rábízott projekt-teamek szakmai vezetése, motivációja, fejlesztése, projektmenedzsment szakmai támogatás nyújtása a projekttagok számára
  • A projektfeladatok dokumentálásához szükséges programok működtetése és továbbfejlesztése, projektek dokumentálása
  • A Társaság képviselete hazai és nemzetközi szakmai fórumokon, konferenciákon

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (humán vagy gazdasági)
  • legalább 5 év szakmai tapasztalat (PM ismeretek)
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • szervezettség és precizitás
  • rendszerszemlélet és strukturáltság
  • asszertív kommunikációs készség
  • kiváló problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

  • Projektmenedzsment/ folyamatmenedzsment szoftver ismerete

Amit kínálunk:

  • kihívást jelentő szakmai feladatok
  • versenyképes jövedelem
  • széleskörű béren kívüli juttatások (SZÉP kártya, nyugdíjcélú megtakarítás támogatása, egészségbiztosítási szolgáltatás, balesetbiztosítás)
  • befogadó, családias, összetartó közösség
  • stabil, hosszú távú munkahely
  • sportolási lehetőség konditermünkben
  • részvételi lehetőség céges sport- és önkéntes csapatainkban
  • jól felszerelt, modern irodai környezet
  • szolgáltatási díjkedvezmények (az Antenna Hungária saját szolgáltatásaira és az egyes partnerei által kínált szolgáltatásokra vonatkozóan)

Állás, munka területe(i):

  • Üzleti támogató központok
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1119 Petzval József utca 31-33.

Ha szívesen lenne cégünk munkatársa, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát karrieroldalunkon a "Jelentkezem" gombra kattintva.