Az Axon Kábelgyártó Kft. www.axon.cable.com 50 éves múltú francia-német gyártó vállalat, Magyarországon 18 éve működünk. Cégünk az elektronikai-, autó-, hadiipar és űrtechnológia számára gyárt rendkívül speciális kábeleket, egyedi igényekre, kis szériában, nem sorozatgyártásban.

Pörgős, fiatalos, mindig fejlődni vágyó csapat vár. A változatos fejlesztési feladatok nem hagynak majd unatkozni, amihez rugalmas munkafeltételeket és környezetet biztosítunk. Minden lehetőséget megadunk arra, hogy fejleszd magad, és tedd mindezt egy olyan cégnél, ahol tudásodnak megfelelő versenyképes fizetést nyújtunk.
Örülünk egymás sikerének és segítjük egymást a munkában. Itt igazi családias csapatra találsz!

SZENIOR .NET FEJLESZTŐKÉNT

    5-6 fős szoftverfejlesztői csapatban részt veszel a cég által fejlesztett rendszer folyamatos fejlesztésében, a felhasználói igényeknek és üzleti kihívásoknak megfelelően
    önállóan tervezel és kódolsz fontosabb modulokat
    aktívan közreműködsz a szoftver és adatbázis architektúra tervezésében
    részt veszel az Üzleti szoftvert támogató API, Library tervezésében, fejlesztésében (tapasztalattól függően)
    adatbázis elemzések készítésével támogatod az üzleti döntés-előkészítési folyamatokat
    közreműködsz a rendszerhez kapcsolódó új technológiák kutatásában

AMI RÁD VÁR

  • lendületes csapat
  • versenyképes fizetés
  • rugalmas munkakörülmények
  • fejlődési lehetőség
  • változatos fejlesztési feladatok
  • emberközpontú vezetés

    A MUNKAKÖRBEN HASZNÁLANDÓ TECHNOLÓGIÁK, KÉPESSÉGEK

ELVÁRÁS

  • Legalább 1-3 éves szakmai tapasztalat szoftverfejlesztőként és/vagy tervezőként
  • .NET keretrendszer és a C# nyelv
  • Asztali alkalmazások készítése (WPF, MVVM)
  • Önálló problémamegoldó képesség

ELŐNYT JELENT

  • Jó szakmai angol nyelvismeret
  • Főiskolai vagy egyetemi szakirányú végzettség
  • Web alkalmazások és webservice-ek készítése (ASP.Net, MVC, SOAP, WCF)
  • HTML és CSS ismeretek
  • Asztali alkalmazások készítése PRISM
  • MSSQL adatbázis ismerete és gyakorlata

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét, Külső-Szegedi út 104.