A BRITISH AMERICAN TOBACCO HUNGARY A BAT KÖZÉP-EURÓPAI RÉGIÓJÁNAK VEZETŐ PIACA. A MI VILÁGUNKBAN MINDENKI MEGTALÁLJA AZT A KIHÍVÁST ÉS MOZGÁSTERET, MELYNEK KÖSZÖNHETŐEN MEGVALÓSÍTHATJA ELKÉPZELÉSEIT ÉS AMBÍCIÓIT. MOST ITT A LEHETŐSÉG, HOGY TE IS CSATLAKOZZ CSAPATUNKHOZ!

A British American Tobacco Hungary a nemzetközileg elismert multinacionális cégcsoport hazai leányvállalata a Termelési osztályára keres

Szenior műszakvezető

pozícióba munkatársat.

Feladatok:

  • A gépszemélyzet vezetője és támogatója a meghatározott műszakban és cellában
  • Vezeti a meetingeket, támogatja a csapatot akció tervek kidolgozásában
  • Meghatározza a kívánt erőforrásokat
  • A gépleállások okainak feltárása, a fejlesztő és korrekciós tevékenységek elvégzése
  • Megérti a műszak prioritásait és ennek megfelelően irányítja a cellát
  • Műszakon belüli problémák megoldásának mozgató rugója, egyszemélyű döntéshozó ezen ügyekben
  • A gyártási ütemterv alapján támogatja a gépszemélyzetet a meghatározott határidőre, a minőségi és mennyiségi elvárásoknak megfelelő gyártásban
  • A Cella vezető, mint közvetlen felettes támogatása humán jellegű kérdésekben
  • Folyamatosan javító intézkedéseket fogalmaz meg a gépek teljesítményének növelése érdekében
  • Rendszeres karbantartási feladatok listájának folyamatos fejlesztése a dolgozók bevonásával és ezen karbantartási feladatok ellenőrzése és végrehajttatása a csapattagokkal
  • Vezeti a hibafeltárási és a megoldási folyamatokat
  • Útmutatást ad a gyártási folyamatokhoz és biztosítja a gépszemélyzet számára a megfelelő dokumentációt

Követelmény:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Gyártásban szerzett vezetői tapasztalat
  • Határozott fellépés
  • Erős kommunikációs készség, csapatjátékos attitűd
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • EH&S szabályok és előírások ismerete

Előny:

  • Angol nyelvtudás
  • IWS ismeretek

Munkarend:

  • többműszakos

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Műszakvezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Pécs

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését a Jelentkezem gombra kattintva.