Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
„Négy lány édesanyjaként a legnagyobb kihívás az idő, melyből – úgy tűnik – egyre kevesebb van. Meg kell oldanom, hogy egy napba beleférjen mind a négy lány és természetesen a munkám is. Sok párhuzamos feladatot és határidőt kell végigvinnünk és összhangba hoznunk a csapatommal, így ahhoz, hogy a nap végére is maradjon energiám, hatékonyan kell megszerveznem és akár menetközben átszerveznem a dolgokat. Ezt csak sok kreativitással és rugalmassággal lehet kezelni. Ha te is energikus, szervező típus vagy – csatlakozz hozzánk!”

A hozzá hasonló emberek formálják a jövőt. A pénzügyekben is.

Szenior Mikrovállalati termékmenedzser

Nálunk lehetőséged lesz:

  • a magyarországi pénzügyi szektor egyik nemzetközi háttérrel rendelkező, stabil, innovatív bankjában digitális csatornákhoz kapcsolódó termékmenedzseri feladatokat ellátni,
  • a mikrovállalati célcsoport megfelelő kiszolgálásához szükséges termékportfolió és árazás kialakítására, és gondozásására,
  • speciális célcsoport termékek fejlesztésére és gondozásására, ehhez kapcsolódó kapcsolattartás külső partnerekkel, Bankszövetséggel,
  • számla- és betéti termékekhez kapcsolódó marketing és ügyfél tájékoztató anyagok szakmai összeállítására és karbantartására
  • folyamatos együttműködésre a Vállalati Termékfejlesztéssel a közös termékek és szolgáltatások kialakítása érdekében (termékbevezetések, árazás, folyamatok)
  • mikrovállalati ügyfélkör portfolió elemzésére, termék előterjesztések összeállítására, üzleti döntéshozatal támogatására
  • konkurencia-elemzésre a felelősségi körébe tartozó termékek / ügyfelek vonatkozásában;
  • folyamatos termékjövedelmezőség elemzés és javaslatok kidolgozására
  • termékárazási javaslatok készítése és karbantartására
  • passzív banki termékekhez kapcsolódó IT fejlesztések üzleti specifikációjáta és támogatására
  • közreműködés az éves tervezésben a felelősségi körébe tartozó termékek esetén, éves termékfejlesztési – bevezetési ütemterv-készítésre, célcsoport stratégia-éves aktivitási terv összeállítására és nyomon követésére
  • együttműködésre fiókhálózati támogató anyagok, oktató és tudásfelmérő anyagok elkészítésében / véleményezésében, ügyfél-tájékoztató anyagok elkészítése és napra készen tartása a bank munkatársai részére elérhető felületeken (intranet, nyilvános mappák);
  • az interneten megtalálható, felelősségi körébe tartozó termékismertető anyagok elkészítésére és naprakészen tartására
  • aktív kapcsolattartásra a társterületekkel (kiemelten Jogi Terület, CRM, Marketing, Vállalati Üzletfejlesztési Terület)
  • a mikrovállalati ügyfélkört is érintő projektekben való részvételre

Csatlakozz hozzánk amennyiben:

  • kiváló kommunikációs és prezentációs készségekkel rendelkezel
  • Gazdasági szakirányú felsőfokú végzettséged van
  • 3-5 év hasonló területen (preferáltan mikro vagy KKV ügyfélkör) szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezel,
  • Mikrovállalati passzív banki termékek esetén átfogó, aktív banki termékek általános ismereteével rendelkezel,
  • Tárgyalásszintű angol nyelvtudással rendelkezel,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismereted van (Word, Excel, Power Point, levelező rendszer), és integrált banki rendszerek felhasználói szintű ismeretével is rendelkezel,
  • Célorientált vagy, az elvárt eredmények határidőre történő megvalósítása,
  • Önállóan, dinamikusan, minőségtudatosan és precízen végzed munkádat,
  • Jó elemző és problémamegoldó készséggel rendelkezel

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Minden szakmai támogatást megadunk neked ahhoz, hogy a szakma kiválósága válhasson belőled: nem csupán munkát adunk, hanem fejlődési- és karrierlehetőséget is!
  • Rotációs programunk és Tudás Akadémiánk által betekintést nyerhetsz a társterületek tevékenységébe, folyamataiba, így széleskörű rálátásod nyílhat a teljes banki működésre.
  • Kollégáink által alapított Erste Klubokkal támogatjuk a munkaidőn kívüli kikapcsolódást. Alapíts, csatlakozz, vár a bor-, gasztro-, jóga-, túra- valamint a motoros klub, és a többi!
  • Igazi Erste Közösséget építünk: a nyári napsütésben az Erste Napon és az Erste Pubokon lehetőséged van szórakoztató programok keretében jobban megismerni kollégáidat és együtt kiereszteni a fáradt gőzt.
  • Aktív társadalmi felelősségvállalási programjainkon keresztül megtapasztalhatod a közösség erejét és átélheted a segítségnyújtás örömét.

Munkavégzés helye:

Budapest

Felkeltettük az érdeklődését?

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésed, várjuk jelentkezésed karrierportálunkon keresztül!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Szenior Mikrovállalati termékmenedzser
  • Hirdető cég: ERSTE BANK HUNGARY Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: a magyarországi pénzügyi szektor egyik nemzetközi háttérrel rendelkező, stabil, innovatív bankjában digitális csatornákhoz kapcsolódó termékmenedzseri feladatokat ellátni, a mikrovállalati célcsoport megfelelő kiszolgálásához szükséges termékportfolió és árazás kialakítására, és gondozásására, speciális célcsoport termékek fejlesztésére és gondozásására, ehhez kapcsolódó kapcsolattartás külső partnerekkel, Bankszövetséggel, számla- és betéti termékekhez kapcsolódó marketing és ügyfél tájékoztató anyagok szakmai összeállítására és karbantartására folyamatos együttműködésre a Vállalati Termékfejlesztéssel a közös termékek és szolgáltatások kialakítása érdekében (termékbevezetések, árazás, folyamatok) mikrovállalati ügyfélkör portfolió elemzésére, termék előterjesztések összeállítására, üzleti döntéshozatal támogatására konkurencia-elemzésre a felelősségi körébe tartozó termékek / ügyfelek vonatkozásában; folyamatos termékjövedelmezőség elemzés és javaslatok kidolgozására termékárazási javaslatok készítése és karbantartására passzív banki termékekhez kapcsolódó IT fejlesztések üzleti specifikációjáta és támogatására közreműködés az éves tervezésben a felelősségi körébe tartozó termékek esetén, éves termékfejlesztési – bevezetési ütemterv-készítésre, célcsoport stratégia-éves aktivitási terv összeállítására és nyomon követésére együttműködésre fiókhálózati támogató anyagok, oktató és tudásfelmérő anyagok elkészítésében / véleményezésében, ügyfél-tájékoztató anyagok elkészítése és napra készen tartása a bank munkatársai részére elérhető felületeken (intranet, nyilvános mappák); az interneten megtalálható, felelősségi körébe tartozó termékismertető anyagok elkészítésére és naprakészen tartására aktív kapcsolattartásra a társterületekkel (kiemelten Jogi Terület, CRM, Marketing, Vállalati Üzletfejlesztési Terület) a mikrovállalati ügyfélkört is érintő projektekben való részvételre
  • Elvárások: kiváló kommunikációs és prezentációs készségekkel rendelkezel Gazdasági szakirányú felsőfokú végzettséged van 3-5 év hasonló területen (preferáltan mikro vagy KKV ügyfélkör) szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezel, Mikrovállalati passzív banki termékek esetén átfogó, aktív banki termékek általános ismereteével rendelkezel, Tárgyalásszintű angol nyelvtudással rendelkezel, Felhasználói szintű számítástechnikai ismereted van (Word, Excel, Power Point, levelező rendszer), és integrált banki rendszerek felhasználói szintű ismeretével is rendelkezel, Célorientált vagy, az elvárt eredmények határidőre történő megvalósítása, Önállóan, dinamikusan, minőségtudatosan és precízen végzed munkádat, Jó elemző és problémamegoldó készséggel rendelkezel
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-04
Állás, munka még: ERSTE BANK HUNGARY Zrt. >