SZENIOR MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ - VÁLLALATI OLDAL [TB-SSA]

Megbízónk

Megbízónk egy nemzetközi hátterű gyártóvállalat. Budapesttől 25 kilométerre északra található központba, a tíz fős számviteli csapatba keresünk most Senior kollégát.

Feladatok

  •  Havi zárási munkálatokban való aktív részvétel
  • Anyavállalati riportok készítése
  • Negyedéves auditokban a főkönyvelő munkájának segítése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel, könyvvizsgálókkal
  • Szállítói könyvelések ellenőrzése
  • Tárgyi eszközök kezelésért felelős kollégák munkájának segítése, leltározás lebonyolításában való részvétel
  • Adóbevallások előkészítése, analitikus nyilvántartások vezetése
  • KSH, MNB adatszolgáltatások benyújtása, ellenőrzése
  • Közreműködés vállalati projektekben, vállalati döntések előkészítésében
  • Napi szintű kapcsolattartás a társosztályokkal

Követelmények

  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Minimum 6 év könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Magas szintű Excel ismeret
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

Előny

  • főiskolai, egyetemi végzettség pénzügyi, számviteli területen
  • SAP FI modul ismerete

Egyéb

Ügyfelünkhöz való eljutás saját gépjárművel, vagy kiváló céges járatokkal lehetséges, Budapest több pontjáról.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Pest megye

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.