Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Szenior könyvelő - szállodaipar (1-11-37866/PR)

  • Task(s):
    • Nemzetközi szállodalánc megbízásából keresünk SZENIOR KÖNYVELŐT aki operatívan is részt vesz a könyvelésben és az öt fős csapatot szakmailag is támogatja felmerülő kérdések esetén.

      Feladatok:

      - 1-2 szálloda teljeskörű könyvelése
      - tervezésben és előrejelzés elkészítésében való aktív részvétel
      - szállodák könyvelőinek szakmai felügyelete, támogatása, fejlesztése
      - külső és belső auditok támogatása
      - P&L számlák havi ellenőrzése a zárást megelőzően, a mérlegszámlák zárás utáni ellenőrzése negyedévenként
      - társasági szintű számviteli és adózási projektekben való aktív részvétel

  • Requirement(s):
    • - felsőfokú végzettség
      - mérlegképes könyvelő képesítés
      - minimum 5 éves munkatapasztalat
      - magabiztos kommunikációképes angol nyelvismeret
      - Oracle ismeret előny
      - megbízhatóság, alaposság és önállóság;
      - belső szolgáltatói szemlélet, ügyfélközpontúság

  • Sector(s):
    • Pénzügy, Könyvelés
    • Könyvelés

  • Location:
  • Budapest

    How to apply:

    Ha a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük kattintson a Jelentkezem gombra.
    Amennyiben járt már nálunk interjún, kérjük vegye fel a kapcsolatot tanácsadónkkal!

    Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

    Az Ön szavazata:
    Összes szavazat:
    db szavazat
    Állás, munka még: Grafton Recruitment>
    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Szenior könyvelő - szállodaipar (1-11-37866/PR)
    • Rövid pozíció név: Könyvelő
    • Hirdető cég: Grafton Recruitment
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Feladatok: Nemzetközi szállodalánc megbízásából keresünk SZENIOR KÖNYVELŐT aki operatívan is részt vesz a könyvelésben és az öt fős csapatot szakmailag is támogatja felmerülő kérdések esetén.Feladatok:- 1-2 szálloda teljeskörű könyvelése- tervezésben és előrejelzés elkészítésében való aktív részvétel- szállodák könyvelőinek szakmai felügyelete, támogatása, fejlesztése- külső és belső auditok támogatása- P&L számlák havi ellenőrzése a zárást megelőzően, a mérlegszámlák zárás utáni ellenőrzése negyedévenként - társasági szintű számviteli és adózási projektekben való aktív részvétel
    • Elvárások: - felsőfokú végzettség- mérlegképes könyvelő képesítés- minimum 5 éves munkatapasztalat- magabiztos kommunikációképes angol nyelvismeret- Oracle ismeret előny- megbízhatóság, alaposság és önállóság;- belső szolgáltatói szemlélet, ügyfélközpontúság
    • Elvárt végzettség: Főiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Angol
    • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2017-10-06