Kiemelt partnerünk, a hazai bankszektor egyik meghatározó nagybankja megbízásából az alábbi pozícióba keresünk munkatársat: Szenior KKV értékesítés támogató munkatárs

Szenior KKV értékesítés támogató munkatárs (PE-9696)

Főbb feladatok:

  • Szoros együttműködés a bank központi egységei (elsősorban kkv marketing és termék managerek, továbbá leányvállalati területek) és az értékesítési hálózat közt
  • KKV ügyfélszegmensben releváns értékesítési feladatok támogatása a szakmai irányító által meghatározott formában és eszközökkel
  • Tanácsadás és részvétel a fejlesztési folyamatokban, kampányok, értékesítési folyamatok, támogató eszközök előkészítésében és bevezetésében
  • Leghatékonyabb értékesítési technikák elterjesztésének biztosítása
  • Támogatja az értékesítő hálózatot a hatékony értékesítésben, az ügyfél akvizíciós eszközök használatában

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Legalább 2 éves banki területen szerzett gyakorlat
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség, együttműködési képesség
  • Konfliktuskezelő képesség és problémamegoldó készség
  • “B” kategóriás jogosítvány

Munkakör betöltésénél előny:

  • KKV értékesítésben vagy támogatói területen szerzett tapasztalat
  • Azonnali kezdés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem + cafeteria + bónusz
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (mobiltelefon + laptop)
  • Kiemelkedő munkahelyi körülmények és vállalati kultúra

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.