Az ICT igazgatóság a KBC magyarországi érdekeltségei számára biztosít magas színvonalú informatikai megoldásokat. Megtervezzük, kialakítjuk és üzemeltetjük a Bankcsoport informatikai rendszerét. A Közép-európai adatközpontunk magas színvonalú adatközpont szolgáltatásokat nyújt a közép-európai (Csehország, Szlovákia, Belgium, Írország) KBC Group szervezetek számára.

szenior java fejlesztő

Főbb feladatok

  • a bank elektronikus csatornáihoz, illetve rendszerintegrációs feladataihoz kapcsolódó szoftver tervezési és fejlesztési feladatok elvégzése, fejlesztői operatív vezetés, szakmai követelmények alapján szakmai minőségbiztosítási tevékenység, fejlesztői dokumentációk készítése, fejlesztési dokumentációk minőségbiztosítása, részvétel a rendszerekkel kapcsolatos oktatási feladatok előkészítésében, napi tevékenységből eredő ad hoc problémák elhárítása; támogatás ezen területek munkafolyamatainak szervezéséhez

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú informatikai végzettség, legalább 3 év nagyvállalati környezetben, J2EE területen szerzett fejlesztői munkatapasztalat, haladó angol nyelvtudás, elemző készség, absztrakt gondolkodás, rendszerszemlélet, önfejlesztés, tanulási hajlandóság, fegyelmezettség, rugalmas hozzáállás, nyitottság

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • agilis szoftverfejlesztési elvek ismerete, gyakorlati tapasztalat, üzleti érdeklődés, fejlesztői csapatok irányításában szerzett tapasztalat, széleskörű technológiai ismeretek.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest 1095, Lechner Ödön fasor 9.

Amennyiben szívesen csatlakozna csapatunkhoz, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi „Jelentkezem” gombra kattintva.