1. Tudod, hogy mi a switch és a router közötti különbség és hogy melyik miként működik, mégsem akarod minden nap újra meg újra konfigurálni őket?
  2. Nem kevered össze a bemeneti perifériát a kimeneti perifériával?
  3. Tudod, hogy mire használnak egy tűzfalat és képes vagy a zavartalan üzemeltetéshez szükséges hálózati és tűzfal beállításokat meghatározni?
  4. Nyílt, problémamegoldó személyiségnek tartod magad és kihívásnak érzed, ha összetett hálózati rendszerekben gondolkodhatsz?

HA a válaszod IGEN, akkor a Europ Assistance tárt karokkal Téged vár!

A Europ Assistance 1963 óta Franciaországban, 1997 óta pedig Magyarországon a világ első számú professzionális segítségnyújtó szolgáltatója. Világszerte 208 országban, több mint 115 millió ügyfél számíthat a nap 24 órájában bármikor arra, hogy ha utazása közben vagy otthonában probléma merül fel, vagy információra van szüksége, egyetlen telefonhívással azonnali segítséget kaphat munkatársainktól és partnereinktől.

Folyamatosan bővülő, energikus csapatunkba tapasztalt

Szenior IT infrastruktúra támogató

munkatársat keresünk

Feladatok

  • Microsoft ActiveDirectory alapú irodai infrastruktúra üzemeltetése
    • Terminál és File szerverek és Exchange levelező szerver kezelése
    • Szerver és munkaállomás menedzsment, életciklus követés (WSUS, SCCM)
    • Vékonykliens menedzsment
  • IP telefon rendszer adminisztrációja, incidensek és problémák kezelése
  • MSSQL és Oracle adatbázisok alapszintű felügyelete és üzemeltetése
    • Alapvető lekérdezések, scriptek megvalósítása SQL nyelven
  • HA virtualizációs és támogató rendszerek működtetése, felügyelete, szükség esetén beavatkozás
    • VMWare virtualizáció (storage alapokon)
  • Montirozó rendszer (Nagios)
  • Központi eseménynapló elemzés, hibakeresés és megelőzés/elhárítás, mentések felügyelete
  • IT projektek megvalósításában való részvétel, pl.:
    • rendszerterv készítés
    • változáskezelés
    • WIKI alapú dokumentációs és tudásbázis rendszer használata, folyamatos bővítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú informatikai szakirányú végzettség
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat Microsoft szerver és VMWare HA virtualizációs infrastruktúra környezetben (szakmai gyakorlat alatt megszerzett érdemi tapasztalat is elfogadott)
  • Szerver és hálózat (= infrastruktúra) üzemeltetésében szerzett megbízható ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Talpraesett, proaktív személyiség
  • Precíz, pontos és felelősségteljes munkavégzés
  • Jó problémamegoldó és együttműködési készség

Előny:

  • Felsőfokú végzettség (akár folyamatban lévő)
  • Microsoft (MCSA)/ Linux (RHCE) / Oracle adatbázis ismeretek
  • Storage technológia ismeretek (DAS)

A hatékony,közös munkához a Europ Assistance Magyarország az alábbiakat biztosítja:

  • Fiatalos, támogató csapat, multinacionális stabil háttér
  • Bejelentett munkaviszony, hosszú távú munkalehetőség
  • Teljeskörű szakmai betanítás támogatása (pl.: továbbképzések, tréningek)
  • Rugalmas munkarendben történő munkavégzés
  • Negyedéves teljesítményértékelési bónuszrendszer
  • Béren kívüli juttatások (pl: Cafeteria rendszer)
  • Rövidlejáratú munkahelyi kölcsön lehetősége
  • Hazautazási támogatás
  • Belső ajánlás díjazás fejében
  • Céges rendezvények (születésnapi-, karácsonyi-, csapatépítő összejövetelek; stb.)
  • Egészségmegörző szolgáltatások:
  • Ingyenes irodai masszázs,
  • Céges konditerem használata
  • Heti gyömölcsnap
  • Céges,egészségügyi alapellátásokra vonatkozó magánbiztosítás
  • All You Can Move rekreációs kártya igénybevételének lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest 1134, Dévai utca 26-28.

A fentiek alapján, ha úgy gondolod szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, kíváncsian várjuk a szakmai pályázatodat a fizetési igényed megjelölésével magyar és angol nyelven a a lenti "Jelentkezem" gombon keresztül.