Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja. Az UniCredit Bank Magyarországon kedvező feltételek mellett kínál átfogó, rugalmas pénzügyi termékeket és szolgáltatásokat magánszemélyeknek, kis- és középvállalkozásoknak és nagyvállalatoknak egyaránt.

Szenior Ingatlanprojekt és építésmenedzsment szakember

Az UniCredit Bank Hungary Műszaki Üzemeltetési területe felelős az üzemeltetési és beruházási tevékenységek átfogó és költséghatékony biztosításárért, a lehető legmagasabb szolgáltatási színvonal nyújtása mellett, a Bank hatékonyságának növelése és versenyelőnyhöz juttatása érdekében. A terület az Ingatlangazdálkodás része, közvetlen felügyeletét a Műszaki üzemeltetés és beruházás vezetője látja el.

Jelenleg a beruházó csapatba keresünk ingatlanprojekt szakembert, építész végzetséggel a banki hálózatban megvalósítandó építészeti és kivitelezési projektek koordinálására, menedzselésére az alábbi paraméterek mentén.

Milyen feladataid lesznek?

  • Koordinálja a projekt megtervezését és az építési tevékenységeket a Csoport egységei számára.
  • Új létesítmények kivitelezésének lebonyolítása, a lebonyolítás teljes körű koordinációja, beleértve a tervezési szakaszt is
  • Arculati kézikönyv és arculati elemek teljes körű koordinációja
  • Meglévő létesítmények felújítása, átalakítása, a lebonyolítás teljes körű koordinációja, beleértve a tervezési szakaszt is
  • Szakértések, szakvélemények készítése
  • Vázlattervek készítése
  • A fiókhálózat a műszaki üzemeltetésével foglalkozó szakember támogatása
  • A felsorolt tevékenységek számlaigazolása és ellenőrzése a bank számlakezelő rendszerében
  • Költségek figyelése és optimális szinten tartása
  • Kapcsolattartás külső szolgáltatókkal, társosztályokkal
  • Adatszolgáltatási, jelentési kötelezettségek teljesítése
  • Feladatkörhöz kapcsolódó szerződések, szabályzatok kezelése

Mit várunk tőled?

  • Felsőfokú építész végzettség
  • Angol középfokú aktív nyelvtudás
  • MS Office erős felhasználó szintű ismerete (Word, Excel)
  • ArchiCAD aktív ismerete
  • Tervezés és szervezés, valamint tárgyalási képesség
  • A munkatársak felé határozott elvárások kifejezésre juttatása, a projekteken belüli együttműködés koordinálása
  • Tervezési és kivitelezi projektekben, koordinátori feladatokban szerzett szakmai tapasztalat
  • Banki üzemeltetési területen és szakhatósági engedélyek beszerzésében szerzett tapasztalat előny

Előnyt jelent

  • Pontos, önálló és megbízható munkavégzés
  • Kreatív és ügyfélközpontú gondolkodás
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség
  • Priorizálási képesség

Miért érdemes hozzánk csatlakoznod?

  • bónusz teljesítménytől függően,
  • cafeteria,
  • well-being szolgáltatások,
  • privát egészségbiztosítási szolgáltatás minden kollégánknak a próbaidő lejárta után,
  • képzések,
  • extra szabadnap,
  • távoli munkavégzés a belső szabályoknak megfelelőn

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Kivitelező, General kivitelező

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, Róbert Károly körút 61-65.

Mire számíthatsz jelentkezésedet követően?

Amennyiben pályázatod megfelel az elvárásoknak, kollégánk felveszi veled a kapcsolatot, majd pedig személyes interjút követően adunk neked visszajelzést