Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte 210 lakossági fiókot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

senior HR business partner

Főbb feladatok

  • hozzájárul a Bank humánpolitikai stratégiájának kialakításához, fejlesztéséhez és kivitelezéséhez
  • közreműködik a HR stratégiájához illeszkedő éves HR projektek és akciótervek elkészítésében
  • aktív szerepet vállal az üzleti célokat támogató szervezeti szükségletek meghatározásában, a létszámtervek kialakításában, valamint támogatja a vezetőket a létszámtervek betartásában
  • közreműködik a szervezeti változásokban és átalakításokban
  • támogatást nyújt a szakmai vezetőknek béremelési döntésekben illetve az éves általános bérfejlesztési folyamat során
  • koordinálja az egyedi, belső áthelyezéshez, munkakör bővüléshez és előléptetéshez kapcsolódó, illetve a megtartó célzatú béremeléseket
  • konzultál a vezetőkkel a féléves és éves jutalomkeretek végső felosztásával kapcsolatban
  • proaktívan támogatja a szakmai vezetőket a magas színvonalon teljesítő, illetve a leendő potenciális munkavállalók azonosításában, fejlesztésében, karriertervezésében és megtartásában
  • támogató szerepet játszik a képzési és fejlesztési igények meghatározásában szorosan együttműködve a képzés-fejlesztés specialistáival

Munkakör betöltésének feltételei

  • főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • legalább 5 éves tapasztalat a HR különböző területein multinacionális környezetben
  • tárgyalási szintű angol nyelvismeret
  • a HR szakma és fejlődési trendjeinek alapos ismerete
  • a munkajog alkalmazási szintű ismerete
  • feladatvégzés során vállalkozó és kezdeményező, a célok elérését tartja szem előtt
  • kreativitás és újító készség jellemzi
  • személyközi kapcsolataiban meggyőző erő és kiváló kommunikációs készség jellemzi

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1095 Lechner Ödön fasor 9.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.