Szenior HPLC / UPLC Fejlesztő analitikus

    Szívesen dolgoznál egy modern kutató-fejlesztő laboratóriumban a XVI. kerületben?
    Rendelkezel legalább 3 éves kromatográfiás gyakorlattal?
    Otthonosan mozogsz GMP / GLP környezetben?
    Nem félsz a komplex problémáktól és proaktívan keresel kreatív megoldásokat?
    TÉGED keresünk, ha a fentiek igazak RÁD...

Milyen feladatok várnak RÁD?

  • Készítmény minták műszeres HPLC és UPLC vizsgálata
  • A vizsgálatok dokumentálása GMP előírások szerint
  • Folyadékkromatográfiás tartalmi és szennyezés vizsgálati módszerek fejlesztése és validálása
  • Aktív részvétel törzskönyvi analitikai fejezetek összeállításában és hatósági visszakérdezések megválaszolásában

Várjuk jelentkezésed egy gombnyomással HA

  • Szakirányú egyetemi végzettséggel rendelkezel
  • Vegyész, vegyészmérnök, biomérnök, gyógyszerész vagy
  • Minimum 3- 5 éves műszeres analitikai gyakorlattal bírsz folyadékkromatográfiás területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudásod van
  • Kreatív, kutatói szemlélettel bírsz és csapatjátékos személyiséged van

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Empower, Statistica szoftver ismerete
  • Fejlesztési területen szerzett tapasztalat
  • Szakmérnöki végzettség
  • Phd fokozat

Érdemes hozzánk jelentkezni és az Egist választani:

  • egy támogató, fiatal vezetővel, egy jó hangulatú csapatban dolgozhatsz egy jól felszerelt laboratóriumban
  • A versenyképes fizetésen túl széleskörű cafeteriát, 13. havi fizetést és kamatmentes lakáshitelt is biztosítunk munkavállalóink számára
  • Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendeléseket biztosítunk (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Gyógyszerész
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Biotechnika
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

1165 Budapest, Bökényföldi út 116-120.