A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

keres

Szenior beszerző

pozícióba új kollégát.

Elvárások

  • Legalább szakirányú középfokú végzettség (műszaki vagy kereskedelmi)
  • Beszerzésben, készletgazdálkodásban szerzett legalább 3 év tapasztalat
  • Műszaki affinitás
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office)
  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély
  • Nagyfokú önállóság, rugalmasság, felelősségvállalás, rendszerszemlélet

Feladatok

  • Megrendelések, reklamációk kezelése, hátralékok felügyelete
  • Beszerzési folyamatok koordinálása, irányítása, elemzése és optimalizálása
  • Konkrét napi feladatokban való operatív részvétel
  • Hazai és külföldi beszállítókkal való kapcsolattartás, szerződések előkészítése
  • Beszállítókkal való tárgyalások, kedvező, egyedi kondíciós feltételek kialakítása
  • Különböző telephelyeken működő raktárak ellátásának összehangolása
  • Készletgazdálkodási folyamatok tervezése, irányítása és ellenőrzése
  • Optimális raktárkészlet mennyiségi és minőségi kialakítása
  • Beszerzési bizonylatok, adminisztratív feladtok ellenőrzése
  • Raktári rend felügyelete, beragadt készletek figyelése
  • Kimutatások készítése

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Biztos szakmai háttér
  • Magas színvonalú szakmai munka iránt elkötelezett fiatal, dinamikus csapat

Állás, munka területe(i):

  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Oktatásszervező
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

XVI. kerület

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Magyarország egyik nagy múltú fémipari gépeket és eszközöket értékesítő és szaktanácsadó partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét!