A közép-kelet-európai piacon vezető szerepet betöltő, hazánkban piacvezető HR szolgáltatást nyújtó partnercégünk keresi új kollégáját az alábbi pozícióba:

Szenior Bérszámfejtő

Feladatok:

  • Munkavállalók jövedelmének, egyéb juttatásainak teljes körű bérszámfejtése
  • Munkaviszony létesítésével és megszüntetésével összefüggő feladatok elvégzése
  • Munkaügyi nyilvántartások vezetése
  • Napi szintű kapcsolattartás a partnercégek képviselőivel, kimutatások készítése számukra
  • Hóközi és hóvégi bérszámfejtés elkészítése
  • Adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése az ügyfelek a hatóságok felé
  • A jövedelem kifizetésekhez kapcsolódó fizetési és levonási kötelezettségek megállapítása

Elvárások

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • 2-3 éves teljes körű bérszámfejtésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Nexon program alapos ismerete, ezen belül tapasztalat záráson belül havi bevallás készítésében
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló Excel tudás
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság

Amit a cég kínál:

  • Stabil háttér
  • Önálló felelősségteljes munkakör, valamint szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Igényes munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XIV. Kerület