Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte 210 lakossági fiókot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

szenior banki tanácsadó SKTA - CSEPEL

Főbb feladatok:

  • a fiók KKV értékesítési tevékenységének irányítása és koordinálása
  • KKV banki termékek értékesítése, az értékesítés tervezése
  • proaktív értékesítési feladatok ellátása
  • ügyfél-akvirálás, kiemelt ügyfelek kezelése
  • banki termékekkel kapcsolatos szakmai tanácsadás
  • KKV tanácsadó munkatársak szakmai és értékesítési tevékenységének koordinálása
  • folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • ügyfél-reklamációk kezelése

Munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú gazdasági végzettség / vagy felsőfokú bankszakmai végzettség és mérlegképes könyvelői oklevél
  • legalább 3 év pénzintézeti tapasztalat KKV szegmensben, KKV finanszírozásban
  • vezetői tapasztalat
  • kimagasló szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség
  • döntéshozatali képesség, kiváló üzleti érzék
  • gyorsaság, csapatszellem, eredményorientáltság

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Bank, Biztosítás, Tőzsde vezető
  • Banki értékesítés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1211 Kossuth L. utca 97.

Kérjük, kattintson a lenti "Jelentkezem" gombra.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Szenior banki tanácsadó (kkv)
  • Hirdető cég: K&H Bank Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: a fiók KKV értékesítési tevékenységének irányítása és koordinálása KKV banki termékek értékesítése, az értékesítés tervezése proaktív értékesítési feladatok ellátása ügyfél-akvirálás, kiemelt ügyfelek kezelése banki termékekkel kapcsolatos szakmai tanácsadás KKV tanácsadó munkatársak szakmai és értékesítési tevékenységének koordinálása folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel ügyfél-reklamációk kezelése
  • Elvárások: felsőfokú gazdasági végzettség / vagy felsőfokú bankszakmai végzettség és mérlegképes könyvelői oklevél legalább 3 év pénzintézeti tapasztalat KKV szegmensben, KKV finanszírozásban vezetői tapasztalat kimagasló szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség döntéshozatali képesség, kiváló üzleti érzék gyorsaság, csapatszellem, eredményorientáltság
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-20
Állás, munka még: K&H Bank Zrt.>