A Richter Gedeon

Szenior Alkalmazás rendszergazda

    munkatársat keres
    Referenciaszám: 30017806
    A magyarországi központú Richter Gedeon Nyrt. több mint 115 éves történelmével, innováció iránti elkötelezettségével Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalata. Több mint egy évszázados tapasztalatunk és a világ egyik legszélesebb termékpalettája révén globálisan is elismert szereplőnek számítunk a nőgyógyászati célú készítmények piacán.
    Jelenleg újonnan épülő IT főosztályunk alkalmazás üzemeltetőt keres L2 szintű támogatói tapasztalattal

Feladatok:

  • Microsoft Windows és Linux környezetben az alkalmazást futtató szerver gépek és kapcsolódó kliens alkalmazások konfigurálása;
  • Standalone, kliens oldali alkalmazások telepítése, felügyelete, támogatása;
  • fejlesztett és dobozos alkalmazások telepítése, támogatása és üzemeltetése (szerver/kliens);
  • alkalmazás üzemeltetéshez kapcsolódó egyéb feladatok ellátása;
  • események dokumentálása Service Desk rendszerben, változáskezelés, SLA idők menedzselése;
  • felhasználói hiba bejelentések L2 szintű megoldása, támogatása
  • hibaelemzés, adminisztráció;
  • rendszerdokumentációk készítése, naprakészen tartása;
  • kapcsolattartás belső és külső fejlesztőkkel, társosztályokkal;
  • fejlesztési projektekben való részvétel;
  • tesztelések, validálási folyamatok támogatása, végrehajtása.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség;
  • 3-5 év IT területen szerzett tapasztalat, azonos munkakörben, nagyvállalati szervezetben;
  • üzemeltetési tapasztalatok: Szerver környezet és alkalmazásai, kliens alkalmazások, virtuális szerver környezet;
  • Microsoft infrastruktúra tapasztalatok: AD címtár, Hyper-V, terminál Server, SCCM, MS Azure;
  • probléma megoldás, kommunikáció és együttműködés, dokumentáció készítés;
  • társalgásszintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívások egy globálisan épülő IT szervezetben;
  • képzési és fejlődési lehetőség;
  • stabil, megbízható munkahely;
  • széleskörű juttatási rendszer;
  • családbarát munkahely: vállalati óvoda;
  • kiváló munka-magánélet egyensúly;
  • szabadidő-támogatás: vállalati uszoda, konditerem és üdülők,
  • humánus, családias légkör.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, ha szakmailag magára ismert és szívesen kamatoztatná tapasztalatát egy épülő szervezetben, küldje el szakmai önéletrajzát hozzánk (a bérigény megjelölésével) a referenciaszám feltüntetésével.