Szenior ágazati elemző - agrár

Érdekel az agrár szektor, és szívesen dolgoznál Magyarország legnagyobb agrár portfóliójával rendelkező bankjának? A Takarékbank a hazai bankok közül egyedüliként, önálló agrár üzletágat hozott létre, amely azóta is kiemelkedően teljesít a hazai piacon. Ha szereted a szakmai kihívásokat és felkeltetük az érdeklődésed, csatlakozz az Agrár- és Uniós Kapcsolatok Igazgatóságunkhoz, ágazati elemzőnek!

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek
  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomagok
  • Megbízható vezetők, segítőkész csapat, családias légkör
  • Utazás költségeinek részleges megtérítése
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, CSR tevékenység, stb.)

FELADATOK

  • Agrár- és élelmiszeripari ágazati elemzések elkészítése „termőföldtől az asztalig” (teljes termékpálya-elemzés)
  • Részvétel szakmai konferenciákon
  • Makroszintű adatok gyűjtése, elemzése agrár / élelmiszeripari vonatkozású üzleti tervek értékeléséhez
  • Közreműködés a hatékony ügyfélkommunikációban, különösen szakmai konferenciákra előadások elkészítése, valamint közreműködés szakmai hírlevelek, publikációk elkészítésében
  • Az agrár termékfejlesztési szakterület támogatása

CSATLAKOZZ, HA:

  • Felsőfokú agrár, közgazdasági és/vagy pénzügyi végzettséggel rendelkezel
  • Ismered a hazai, európai uniós és globális agrár- és élelmiszeripari statisztikai adatbázisokat, információforrásokat
  • Szereztél tapasztalatot agrárium területén (finanszírozás és/vagy agrár- vagy élelmiszeripari cégnél szerzett tapasztalat)
  • Magabiztosan használod az MS Excelt, valamint a Powerpoint programot (makrók, függvények, pivot stb.)
  • Kitűnően kiismered magad az agrár üzletágban
  • Középfokú aktív angol nyelvtudással rendelkezel
  • Jó analitikus képesség és íráskészség jellemez
  • Alaposan és felelősségteljesen végzed a munkád

ELŐNNYEL INDULSZ, HA:

  • Bankszférában szereztél tapasztalatot

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Elemzés
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.