Az Oláh Gumiszerviz Kft., Magyarország meghatározó gumiabroncs kis- és nagykereskedelemmel, autószervizzel,nemzetközi fuvarozással és gumiabroncs újrahasznosítással foglalkozó cége

Személyzeti vezető munkatársat keres!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk a pozíció betöltésére!

Ha valóban szeretnél ezzel foglalkozni, akkor mi tényleg meg tudjuk tanítani neked ezt a gyönyörű személyzeti vezetői hivatást!

Amit kínálunk:

  • Komoly karrier lehetőség
  • Egy új életpálya vezetői beosztásban
  • Segítség a betanuláshoz
  • Hosszútávú, tervezhető és biztonságos jövő
  • Pozícióhoz méltó fizetés
  • Segítőkész, jófej csapat
  • Szakmai képzések
  • Munkáinkkal elégedett,rengeteg megrendelő és a köreikben sok elismerés a Társaságunk számára

Feladatok:

  • Személyzet toborzás és kiválasztás
  • Meglévő munkatársak koordinálása
  • Képzési igények felmérése, képzési programok szervezése
  • HR riportok készítése a vezetőség felé
  • Személyzettel kapcsolatos adminisztrációk kezelése
  • Céges programok szervezése

Elvárások:

  • Jó kommunikáció szóban és írásban
  • Jó problémamegoldó készség
  • Gyors és gyakorlatias munkavégzés
  • Kreativitás
  • Terhelhetőség, rugalmasság és tulajdonosi szemlélet
  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
  • Microsoft office eszközök felhasználó szintű ismerete

Előnyök:

  • HR területen való munkatapasztalat
  • Szakirányú végzettség
  • Debrecen és  10 – 15 km-es vonzáskörzetében lévő lakóhely

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR manager, HR vezető
  • Képzés, Fejlesztés
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Debrecen

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.